Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes a macskának 3,5 órás...

Érdemes a macskának 3,5 órás vonatútra pici nyugtatót adni? Ugye nem kell neki vonatjegyet venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Emberi nyugtatót eszedbe ne jusson neki adni, hacsak nem óhajtod végignézni, amint kínkeservek közepette kimúlik.

jegyet nem kell neki venned, csak kutyáknak kell.

2009. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macskát ketrecben lehet szállítani, és nem kell neki jegy. Te ismered a macskádat,hogy milyen a temperamentuma, és mennyire bírna ennyi időt bezárva, de én nem vagyok híve az állatok nyugtatózásának. Egy ideig biztos nyafogni fog, hogy be van zárva de majd lenyugszik.
2009. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont arra gondoltam, hogy belenyomok a macskámba 2 darab xanaxot. Ennyire hülye talán nem vagyok, de az állatgyógyszertárban ajánlottak egy szert, csak kíváncsi voltam a véleményekre....

De azért köszönöm a válaszokat.

2009. márc. 28. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ugy döntesz h nem kell nyuktato vigyél magaddal a macska szálitora terithetö rongyot az meg nyuktatja és a rongy sötét legyen azt hiszi északa van és alszik
2009. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az én cicusom nagyon nyugodtan tűri az utazást, nyugtató nélkül is.

Nem kell neki jegyet venni, viszont IC-n tilos állatot szállítani, bár a jegypénztárnál emiatt nem szólnak, de a kalauz keményen megbüntet ezért és le is szállít a legközelebbi megállónál. Csak gyorsvonaton, személyvonaton stb lehet és akkor is csak a szállítódobozban.

2009. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!