Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb táplálék?

Melyik a jobb táplálék?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit adjak a cicámnak? Este konzervet szokott kapni vacsira, kb 100g-mot. Azon gondolkodtam nem lenne-e jobb, ha helyette pulykanyakat, és vagy májat adnék neki nyersen, persze előbb lefagyasztanám.

Viszont ha ez lenne, akkor meg az a kérdésem h egy nagy pulykanyaknak hányadát kell adni egy cicusnak, akinek ez csak a vacsija, vagyis a főtápláléka a száraz táp. És pl ha épp májat kap abból mennyi kell. Ha valaki így etet, megosztaná velem?


2011. júl. 8. 15:20
 1/3 Falun ***** válasza:

konzerv helyett inkább hús, hisz az természetes a konzerv meg több mint 70%-a víz.

de a pulykanyakkal szerintem nem bír el... bár ezt nem tudom.

2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A csirkecomb csonttal is elbír, bár azt sütés után szokta enni...hm, akkor csirke?
2011. júl. 8. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a kettőre szüksége van! Tudtommal mind a 2-ben vannak olyan vitaminok, amire egy macskának szüksége van.

Pulykanyak attól függ mekkora, de szerintem adjatok neki kisebb darabokat, jegyezzétek meg hogy na akkor ez a pulykanyaknak mekkora része is volt, és akkor ahhoz rendszerezni az adagot. :)

2011. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!