Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ingyen vagy olcsón fehér...

Ingyen vagy olcsón fehér perzsa cica?

Figyelt kérdés
annyira szeretnék egy fehér perzsa cicát..csak olyan drága-.-' :'( de nem olyan nyomott orrút..kb 3 évesig..már végig néztem az összes hirdetést..mindent de sehol nem találtam:( 15/L
2011. júl. 8. 17:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem panelban van házi macskám. Ez nem a macska fajtájától függ, h szeret-e bent lenni, hanem az egyedtől. Lehet perzsából is olyan ami nem ül meg a kis popóján, bár tény h kevéssé valószínű. Az enyém utál kint lenni, fél is, 4 hetes korától, mióta találtam, benn van, miért vágyna ki?
2011. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nem tudom..én házi macskákkal nőttem fel és nem tudom elképzelni, hogy bezártságban legyenek..:D de lehet igazad van..:)
2011. júl. 11. 00:59
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
jó hát nincs ezzel gond, ha fajtatisztát szeretnél, csak akkor ki kell fizetni, mert mindent meg ugye nem lehet
2011. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a sima házi cicának miért nem jár ugyanaz, mint egy fajmacskának.... Ha meg fajmániás vagy és a keverék nem elég jó, akkor tessék gyűjteni rá...
2011. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok fajmániás..eddig mindig befogadott macskáim voltak:D csak most szeretnék egy perzsát mert annyira tetszik*-*
2011. júl. 19. 23:33
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor tessék gyűjteni!!!! Nem igaz, hogy nem tudsz. Volt már ide író, 16 vagy 17 éves kislány, aki évek alatt, de összegyűjtötte az álom kutyája árát-természetesen normális tenyésztőtől, törzskönyvezett kölyökre gondolj... Neked is menne, ha tényleg olyan nagyon akarnád.
2011. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

igen de nekem most kell:D nincs türelmem nem tudok várni:( amúgy nekem az álom macskám a bengáli ami 100ezer..:D

mire összegyűjtöm leszek vagy 50 éves -.- :D

2011. júl. 20. 22:41
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nézegesd a vaterát, elég gyakran raknak fel megunt cicákat olcsón. Kb 20 ezrekért. És sok közülük a perzsa.
2011. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az a 16-17 éves kislány is hasonló összeget gyűjtött össze egy kiskutyára, úgyhogy ezzel ne takarózz.... Ő komolyan akarta, nálad gyanítom csak egy fellángolás...
2011. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
jó megoldom gyűjtök valahogy :D köszönöm a válaszokat..
2011. júl. 21. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!