Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen kiscicának milyen nevet...

Ilyen kiscicának milyen nevet adnátok? (Lent)

Figyelt kérdés
2 hónapos kiscica, lány macska. Hófehér alapon cirmos és vörös foltos. Sokat doromboló, hízelgő. Nagyon utál egyedül lenni. (Egyetlen kiscica nálunk, én szoktam gondozni, játszani vele.) Ha egyedül van és nem játszik/eszik akkor nyávog és alszik. Nagyon szeret játszani, ugrálni a bokrok és virágok között. Szeret fogócskázni. Imádja a húst (sonka, szalámi...). Szeret harapdálni főleg a kezemet/ ujjaimat :). Na meg karmolni is. :) Milyen nevet adnátok neki? :)
2011. júl. 16. 11:50
 1/7 anonim válasza:

Nekünk az egyik macskánk így néz ki, és nagyjából hasonló a viselkedése is, őt Selymesnek hívják (bár a bundája miatt:D).


Én szerintem a Lüszi az szép név lenne neki. (: Olyan felséges, vagy nem is tudom :D

2011. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pamacs:)
2011. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó nevek.:)

Ja és még egy: jó nagy pocakja van. :))

2011. júl. 16. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Riska.
2011. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én pocaknak vagy vadóckának hívnám. dee ez a te döntésed.
2011. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is a Vadócot javasoltam volna :) A mi cicánk is így néz ki
2011. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a neveket, már megtaláltuk neki a nevet (Nyafi:)) De mindenkinek ajánlom a Huncut és a Cinci nevet:)
2011. júl. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!