Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elcipelte z egyik...

A macskám elcipelte z egyik kölykét többitől? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A macskámnak 5 napos kiscicái vannak és van egy kialakított hely, ahol eddig voltak. De ma átcipelte az egyik kiscicát egy másik szobába, a szekrénybe. A többi cicát ott hagyta.

Most át vittük abba a szobába a kosarat amiben a többi cica volt, és mikor elment az anyamacska, kihalásztam a szekrényből és be tettem a többi közé a kismacskát. Miért tehette ezt az anyacica?


2011. júl. 17. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kosarat ne rakd el arról a helyről ahol lefialt mert nem fogja elfogadni az anyja. Az anya cica lehet, hogy azért vitte el azt a kölykét mert az a kölyke beteg.
2011. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
AZ én cicám 6 napja fialt. 6 kiscicának adott életet, de eddig mindig csak ötöt szült. Tegnap amikor bementem reggel hozzájuk, hogy megnézzem hogy van, az egyik külön volt a többitől, és megdöglött. Ez azt jelenti, hogy az anya cica nem képes vagy nem akar többet ellátni, mint amennyit eddig ellátott. Lehet azonban az is, hogy beteg a kiscica, vagy életképtelen, csak külső szemmel ezt nem látjuk, de az anyacica ezt megérzi. 2 éve nálunk is volt egy hasonló eset. Egyik kiscica kisebb lett, mint a többi, és ezért mindig elcipelte az anya. Én mindig visszaraktam a helyére. Azóta szépen felcseperedett, remek gazdijai vannak. :) Ne add fel, amíg van rá esély pakold neki vissza mindig. Az én cicám is elfogadta egy idő után, hogy nem hagyom meghalni a kis töpörtyűt! ;)
2011. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat! :)

Én visszaraktama kölyköt, de egy idő után mindig másikat vitt magával.

Aztán úgy döntötem h hagyom hadd csinálja amit akar, és az összes macskát arra a kis helyre cipelte.

2011. júl. 17. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az anya macska el szokta vinni a kölykeit és ha az összeset elvitte és ő is ott van velük akkor hagyd ott őket.
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké! köszi! :)
2011. júl. 17. 12:44
 6/6 anonim válasza:
Nálunk is volt ilyen csak nekünk a szekrény felső polcára cipelte őket. Ezt azért csinálja hogy biztonságban legyenek és senki ne piszkálja őket..:)
2011. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!