Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a hangjával?

Mi lehet a hangjával?

Figyelt kérdés
A macskámnak elég fura hangja van már azóta, mióta megvan. Nem tud nyávogni. Tehát így nem az a MIÁUUUUUU hanem így suttogva mormog, van több ilyen macska is vagy van vele vmi?:/
2011. júl. 21. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

SUTTOGVA MORMOG? XD ezen szakadtam...:D De h válaszoljak is a kérdésre:nekem is volt már ilyen macskám de ő tudott nyávogni rendesen is, csak volt amikor így hhh-getve nyávogott. Ilyesmi hangot adott ki h:hehhhhh,eeeeehhhhhhh,hhhhhh,nyeeehhhhh. nem tom mitől lehet. Szerintem nincsen baja,én már láttam olyan kutyát amelyik soha, akármilyen szitu volt nem ugatott. O_o


15/L

2011. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekemis iesmi hangot ad tehát odamegyek hozzá megsimogatni és akkor néz meredten aztán: MIIIIIIIIIIIIIIIIIH azzal a susogó hangjával :D de akkor jó ha ilyen macskám van mer különleges :D xD
2011. júl. 21. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én meg ezen "szakadtam":


"Ilyesmi hangot adott ki h:hehhhhh,eeeeehhhhhh,hhhhhh,nyeeehhhhh"


Hát ők ilyenek. Az emberek között is van egy-két fura hangú:)

2011. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalisan nyavog, csak nem tudja, hogy nem hallod. :) enyemmacska is ilyen volt, de vegul megertettem vele, hogy normalisan nyavogjon nekem, nem vagyok denever. Ami vicces, hogy a tobbi macskara tovabbra is ilyen "neman" nyavog. Azok halljak.
2011. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LViktória válasza:
100%
Nekem van egy tündéri már nem kandúr cicám, akinek nincs hangja. Illetve nyávogás helyett valami recsegő, brekegő hangot hallat ha nagyon erőlteti. Egyébként hang nélkül nyávog. Amikor az éves oltás miatt a dokinál voltunk, megkérdeztem, mert én sem láttam még ilyet. És ő azt mondta, hogy bizony van ilyen. Van olyan cica, akinek egyszerűen nincs hangja. Tényleg szörnyen vicces, és ha kinevetem, megsértődik. :D
2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!