Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicám ha hozzáére...

2 hónapos kiscicám ha hozzáérek remegve nyávog, hasa kemény testvéréhez képest, lapít. Mi lehet a baja? Nagyon szeretjük és imádja ha símogatjuk ezért csodálkozunk ezen a változáson.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz
2011. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem férges...állatorvos tud biztosat mondani
2011. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg az állatorvos lenne a legjobb ötlet, hiszen csak ő tud segíteni... Minél hamarabb vidd el, annál hamarabb kiderül, hogy mi a probléma, és ha tényleg beteg, akkor még lelehet küzdeni...
2011. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szegényemet felvettem és ahogy mozgatom a kis testét borzalmasan fáj neki nem is nyávog hanem sír ilyet még nem hallottam.... lehet hogy csontot nyelt? olyan kis mohó és a kutyus táljából simán ki szokta lopni ha jobban ízlik neki..
2011. júl. 26. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csontot nyelt, és megakadt, abba belehalhat. Ha férges, abba is, hisz tönkremehet az idegrendszere is tőle.

Ne késlekedj, azonnal vidd orvoshoz, mert így csak kínzod őt.

2011. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyedül vagyok itthon nincs sok pénzem de el akarom vinni kb mennyibe fog kerülni az állatorvos?
2011. júl. 26. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Csörögj oda, mondd el telefonban, mondd el, hogy azért érdekel az ár, mert egyedül vagy otthon. Segíteni fognak.
2011. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd el, az, hogy megnézik, nem kerül pénzbe, utána meg tudjátok a többit beszélni
2011. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, vidd el orvoshoz, de nem biztos, h nagy a baj, az enyém is ezt csinálta kicsi korában. Az volt a baja, h nem tudta megemészteni a száraz tápot még, így átálltam a nedvesre kb plusz egy hónapig. De biztos ami biztos vidd állatorvoshoz. Ha műteni kell biztos nagyon drága lesz, de meg lehet beszélni a dokikkal részletfizetést.
2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légyszi írd meg mi lett a cicussal. Remélem rendbe jött/jön!
2011. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!