Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicám kb 4 különböző...

Ha a cicám kb 4 különböző helyen pisilte le az ágyam (amúgy szobatiszta, kandúr) és meg van teljesen őrülve, rohangál ide oda, akkor valószínűleg most lett ivarérett?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem úgy történik mint a lányoknál a menstruáció?:D Hogy egyszer csak "megjön". Csak nekik nem múlik el. Vagy nem tudom hogy működik ez. Meg ez most azt jelenti, hogy az éjszaka folyamán körbepisili a szobám? Vagy mire számítsak?
2011. júl. 27. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Rakd ki, marha higiénikus.. múltkor meg leharapták majdnem a fejem, mert azt mertem állítani macska nem való az ágyba. Hát azért mindennek van határa, ne egy állat korlátozzon már engem.
2011. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

15 évesen beleszartam anyám ágyába, tesóm szobájába beleszartam, apám táskájába belehugyoztam.


Végülis valamikor megtanítottam..

2011. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, hogy valami veseproblémája van? Nem látszik rajta, hogy fáj neki amikor pisil. Az ivarérett kandúrok "permetezni" szoktak, az azért nem teljesen olyan, mint a pisilés. De lehet, hogy ezt ő még nem tudja. :)
2011. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem jöhet amúgy az ágyra, mindig rá van szólva, de persze ha nem látom szokott bűnözni. Egyébként meg nem az volt a kérdés, hogy mit csináljak vele, egyik kérdésemre sem sikerült hasznos választ adni.
2011. júl. 27. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
ki kell heréltetni a drágát és kisebb eséllyel jelölget...ha időben lett volna ivartalanítva, akkor meg egyáltalán nem jelölgetne
2011. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Én válaszoltam, rakd ki a szobádból, még is mit lehetne csinálni vele? Akkor hagyjad, hogy este banzájkodon.
2011. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-5 hónapos. Mint írtam nem láttam hogy "hogyan" csinálta, mert nem voltam a szobában. De nem volt olyan sok, mint amennyit az alomba szokott pisilni, ezért gondoltam, hogy ez valami más. Egyébként nem láttam rajta eddig, hogy esetleg fájna neki a pisilés.
2011. júl. 27. 00:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hete van nálam, így nem tudtam elintézni az ivartalanítást.
2011. júl. 27. 00:39
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Pedig intézd gyorsan, mert minél tovább hagyod jelölgetni, annál jobban megszokja és akkor már nem 100% hogy leszokik róla. Legtöbb helyre csak oda kell szólni, hogy másnap viszed, elmondják mikor egyen utoljára és annyi.
2011. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
9-10 hónaposan válnak ivaréretté. Most csak a területét jelölgeti, mivel ahogy írtad, most került oda. Ne bántsd érte, ez ösztön nála. (Az ivarérett kandúr spriccelése elég penetráns szagú)Abba fog maradni.
2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!