Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám első lábát megharapta...

Macskám első lábát megharapta egy kutya, valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Jobb első lábát harapta meg, fel van dagadva, nem nagyon tudja mozdítani (így járni sem nagyon tud), ha hozzáérek elkezd nyávogni (fáj neki). kézből kell etetni. állatorvosra most nincs pénzem sajnos. mivel tudnám segíteni a gyógyulást?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 31. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
muszáj állat orvoshoz vinned! mivan ha eltört neki? vagy valami és rosszul for neki össze a csont aztán az életbe nem tudja használni vagy elfertőződik a seb és lehet ha ezután viszed meg sem lehet menteni a lábát addig vidd el amig még meglehet menteni
2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vegyél Neomagnol tablettát.old fel vízben és tunkold bele a sebbe h pezsegjen a seben a vér.naponta 3x is. de orvos lenne a legjobb.biztos h kapna szurit.

2011. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ha kerítesz pénzt nagyon gyorsan, hogy elvidd orvoshoz. Állatot tartani felelősség, muszáj hogy az embernek legyen dokira félretett pénze. Kérj kölcsön vagy valami mielőbb.
2011. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem annyira harapta meg szerencsére, nincs nyílt seb. csak 1-2 ponton látszódik h kutya harapta meg (de egyáltalán nem vérzik).
2011. júl. 31. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Valószínűleg elroppantotta a lábát.

Próbáld meg rögzíteni valahogy és borogasd.

Ha 3 nap múlva sem áll lábra akkor tuti törés.

De ne aggódj a cicák képesek addig feküdni amíg össze nem forr.

A mi cicán a 3,emeletről esett ki és neki is csonttörése volt.A doki helyre rakta,de nem tudta rögzíteni azt mi csináltuk itthon.

A 2 éves kutyám lába is eltörött ,,most már 8 éves,na neki nehezebb esett volt.

Széles gumit össze varrtam és azzal rögzítettük amikor sétálni mentünk.Mikor aludt le vettük,hogy ne dagadjon be.

Mi így oldottuk meg,de doki látta a röntgent.

De nem muszáj látni,mert ha nem áll rá akkor tudni fogod mi a baj. Ezért kár elvinni.

Lényeg egyen igyon stb.

2011. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezért kár elvinni? Te mikor vinnéd a macskádat orvoshoz? Ha már leszakadt a feje???
2011. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

20.25 Én elvittem az állataim orvoshoz a cicát is meg a kutyusom!(írtam is)De azt mondta műteni kellene! Az meg több 100 ezer Ft.

Lehet rosszul fogalmaztam,de a kérdező írta,hogy nincs pénze!!

Mi sem állunk anyagilag jól,műttetni nem tudtuk volna.

Azért írtam,hogy van remény,hogy fel gyógyuljon a cica.

Mindenki maga tudja mit enged meg a pénz tálcája,és gondolom ha a te cicád lenne és azt mondanák csak a műtét segít,,gondolom te sem tudnád ki perkálni érte több 100 ezret.

Attól,hogy rosszul forr össze a lába még teljes életet élhet.

A mi cicán panelba van de semmi nem látszik,hogy nem lett meg műtve. ő is 8 éves és a kutyusom is akinek 2 évesen tőrt el a lába.Mind kettőre azt mondta a doki műteni kell és a kutyusomnak 1 % esélye van hogy össze forr a lába,,na mi abba az 1 %-ba kapaszkodtunk,,és meg gyógyult.

Nem muszáj elhinni.

De leírom a doki nevét Baja dr.Sulyok

Baja 40 000 lakos kis város. Itt a lakótelepen mindenki ismer és eltudja mondani az esetet.

ők azok!

[link]

[link]

2011. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mi cicánk is pont ugyan ilyen, csak egy árnyalattal sötétebb :D

borogattuk este a lábát, valamennyivel mozgékonyabb, vagyis úgy 3 lábon ugrál ide-oda, de még ráállni nem tud...

2011. aug. 1. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha jó a kedve akkor nem lesz semmi baj,,:)Eleinte nem is baj ,hogy nem használja a lábát,,Tuti rendbe jön.Csak egyen igyon,és ugrálgasson,ha kell 3 lábon.


Neked nincs képed a cicáról??

A kutyámra vagyok legbüszkébb keverék,,ki hinné :D

A cica is valami faj keverék,,Nem szőrös hanem pelyhes és és a szeme sárga,,lehet a képen nem látszik,,telóval csináltam :)

2011. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!