Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez már így túl sok lesz? [...

Ez már így túl sok lesz? [ többi lent]

Figyelt kérdés
Árva kisicicám ma 4. napos, szépen iszik fecskendőből,[macskatejpótló] azt írják több honlapon is hogy 2 óránként kell etetni és 1-2 mililitert. Ez nagyon kevés! A kiscicám sovány, egyre rosszabbul van, meg merjem kockáztatni hogy többet adok neki? Óránként etethetem? Lesz valami baja? Miért ilyen ritkán kell etetni?
2011. aug. 3. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
kiscica*
2011. aug. 3. 13:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adj neki többet. Én a helyedben legalábbis ezt tenném, de ha nagyon biztosra akarod venni, kérd ki állatorvos véleményét!
2011. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz neki óránként, vagy 2 óránként ugyanúgy, csak 1-2 mili helyett mondjuk 3at. az sem sok még szerintem. úgy is " sír" ha éhes, vitaminok meg minden. ha egyre rosszabbul van, nem biztos h csak a táplálék miatt, lehet h eleve van valami baja :(
2011. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár napos kismacskát felnevelni anyamacska nélkül szinte reménytelen, szóval készülj fel rá hogy minden igyekezet ellenére lehet hogy nem sikerül. Adj neki nyugodtan többet, akár többször is, amennyit csak igényel. Szerintem ezt nem lehet általánosságban megmondani hogy mikor és mennyit kell nekik adni, a kisbabák is nagyon eltérő időközönként esznek, egyik többet, másik kevesebbet.
2011. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
oránként próbáld meg ugyanezt a mennyiséget ő úgy is jelzihogy mennyi elég neki de azt tudod h a fecskendőt hogy kell a szájába rakni?
2011. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen , már tudom, de magától is bekapja és cumizza.:)
2011. aug. 3. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Az újszülött kiscicáknak még egyáltalán nincsen immunrendszerük, úgyhogy sajna készülj fel mindenre. De addig is próbáld igen, gyakrabban és többet.
2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tortent az anyukaval?
2011. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!