Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS. Mit tegyek? Hogy tudnék...

SOS. Mit tegyek? Hogy tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy öreg cicusom, nemtom pontosan h hány éves, és idén másodjára fialt 3 napja hajnali 1 elött. tegnapelött óta mély levegöket vesz és betegeskedik. Ma kb. egy órája 'fialja' a másikat, ami szokatla, de egy órája csak az 1ik hátsó lábát látom. nem fáj neki, nem csinál semmi kült, szoptatja zt az 1 kölyköt, de nem is nyomja. már egy órája csak ott lóg a lába. Orvoshoz nem tom vinni, mert anyu csak 6kor ér haza. Mit tegyek??? probáltuk kihuzni de nem tudjuk, annyira nem is merjük. a cica most ugy tesz mintha semmi nem történt volna
2011. aug. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj... Az én egyik cicámmal történt ilyen jó pár éve. Neki is a kiscica lába lógott ki. Az állatorvos szedte ki (műtötte ki) belőle. Az az igazság, hogy az anyamacska elpusztul, ha a (valószínűleg már halott) kismacska benne marad, mert vérmérgezést kap. És ha még több kiscica is van benne, azok sem élik (élték) túl.

Nem tudom, hol laksz, de írod, anyukád csak este ér haza. Az nem megoldás, hogy megkérdezed tőle, elviheted-e a cicát, felhívod az állatorvost, hogy ez a helyzet, elvihetnéd-e, és anyukád később kifizeti...

Bocs, hogy itt regényt írok, csak emlékszem, milyen nagyon megijedtem én is...

2011. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez! Nekünk szombaton történt ez a cicánkal, felhívtuk az állaltorvost és 20 ezer forintért csinálta volna meg, de anyu kihúzta. Húzzátok ti is ki, majd a macska nyomni fogja és kijön!
2011. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
/2. válaszoló vagyok/ A macska majd nagyon fog nyávogni, hangosan, mert fáj majd neki, de ki kell szedni! Mellesleg hogy írod hogy öreg és kiscicái vannak, tudod te hogy mennyi kiscicát oltanak le ebben a pillanatban mert nincs gazdája, és "fölösleges " ezen a világon?! 1 anyamacska a kölykeivel együtt 10 év alatt !100 ezer! kiscicát hozhat világra! Minden egyes nőstény macska ennyit hoz világra... IVARTALANÍTANI KELL AZONNAL!!!! Ezért több millió cica szenved. Olyan nagy dolog ez? Mi tenyésztjük őket, vissza szeretnénk hozni a hagyományos himalája perzsa cicát, de ami eddig volt nekünk házicica, és van mind ki vannak ivartalanítva. A kandúrok, nőstények is!
2011. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Mi lett a cicákkal? Tudtatok valamit csinálni???

2011. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy állatorvos. Mindenképpen hívjad ki az orvost, ne várd meg anyukádat!! A legtöbb állatorvos azért lett az, mert valóban segíteni akar. Akkor is ha nincs pénzed.

Ő pl ilyen: Budapesten rendel www.boxivet.hu Boxi állatorovsi rendelő Dr Szepes Orsolya 20/515-1675. Hozzám azért is kijön, hogy beadjon egy gyógyszert!!! És nem kért érte pénzt!! Őt tényleg az állat érdekli! Legalább hívd fel!!!!!!!!!!

2011. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!