Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek szép a cicám?

Szerintetek szép a cicám?

Figyelt kérdés

Szerintetek szép a cicám? Milyen fajta (én tudom, de kíváncsi vagyok, hogy látszik-e rajta a fajta jellemzői!)?


[link]


[link]


[link]


2011. aug. 4. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meseszép! Brit rövid szőrű [Whiskas] ezüst Tabby színben. De amúgy hogy nem tudod hogy milyen fajta a cicád? :O Hogy vetted így meg? Pedig igen drága az ilyen " jó minőségű" macska.
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De tudom, oda írtam de ha nem értedet akkor bocsi. :$
2011. aug. 4. 14:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah igen, bocsi :D Úgy olvastam hogy "én nem tudom":D
2011. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van úgy, hogy én is olyan hülyeségeket olvasok, hogy egész nap magamon röhögöm...XD
2011. aug. 4. 14:07
 5/14 anonim válasza:
Gyönyörű cicád van!Nem tudom milyen fajta,de akármi legyen nagyon szép.Jó cica,bújós?
2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon csendes és jó cica (kivéve amikor kajáról van szó :P)

Bújósnak nem nagyon mondhatom csak akkor amikor azt ember gépel nagyon vagy reggel 5.-kor amikor álmod legjobb részében jársz...de amúgy imádom!! <3

2011. aug. 4. 14:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek, a cica szép lenne...de kövér, fogyóra fognám, mielőtt nagy baja lesz!!! Én is most fogyóztatom az egyik cicámat, megfelezed az élettartamát, ha kövér a cicád!
2011. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NAGYON GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ <3 nagyon szép ápolt=)
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy nem kövér csak a britnek ilyen a természete, hogy nagy a poci, meg sok a szőre is...és szegény így is diétán van mert csak Hipoallergén tápot ehet...:$
2011. aug. 4. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta, akkor biztos csak a szőre nagy :) Csak én még nem láttam ilyen nagy brit cicát, akiket én ismerek azok azért kisebbek, de a dokival nem vitatkozom, az a fontos, hogy sokáig egészséges legyen :D
2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!