Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vadmacska vagy házimacska-....

Lilith1994 kérdése:

Vadmacska vagy házimacska-. Esetleg valmilyen keverék?

Figyelt kérdés

Párommal és az unoka öccsével sétáltunk hazafelé...találtunk két kiscicát az út szélén.Haza hosztuk őket...talán két hetesek voltak akkor. az eggyik picike meg halt..a másik jól van 3 hónapos ...igazság szerint nagyon hasonlít a vadmacskákra de konkrétan nem tudjuk behatárolni....valaki tudna segíteni hogy ő lényegében micsoda?...

A macska kinézete kb : [link]

ilyen.


[link]


(baranyában élünk)


2011. aug. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább valamilyen keverék.

Vadmacska tuti nem:))))

2011. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy hasonlóan kinéző kiscicánk, csak rövidebb a bundája. Nem hinném, hogy vadmacska lenne, csak egy egyszerű házimacska.
2011. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így elsőre azt mondanám, hogy valamilyen Maine Coon keverék lehet. De a kép nem arról a cicusról készült...
2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
majd rakunk fel kéet csak még nincsen megfelelő mert igazából nagyon izgága....:)
2011. aug. 7. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
hát,én is baranyai vagyok, találkoztam olyan cicával, amelyiknek az apja vadmacska volt. erdő mellett laktak. semmi extra nem volt a cicában, talán kicsit szőrösebb, meg nagyobb volt, de egyszerű cirmos:) és bár nagyon játékos volt, de amint megunta, odakapott..:S
2011. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak a cicák.:) Szerintem,igy ránézésre keverék.
2011. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értek hozzájuk, de ezek nagyon cukik:
2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!