Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan cicás-kutyás menhely...

Van olyan cicás-kutyás menhely, ahol fizetnének ha ott szeretnék foglalkozni az állatokkal?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek suliba, addig szeretnék ilyen helyre menni segíteni de nyilván nem ingyen.

Van olyan cicás-kutyás menhely ahol etetni kéne, sétáltatni + stb dolgokat, amiért fizetnének is??


Bunkó emberek kíméljenek.


2011. aug. 8. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem bunkóság: a menhelyeket adományokból tartják fenn, örülnek ha az állatoknak tudnak enni adni abból a pénzből,menhelyre önkéntesek járnak...ha ilyesmi helyen szeretnél dolgozni és keresni is akarsz akkor ajánlom inkább kisállatpanzióknál kérdezősködj.
2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyanokról tudok, ahol ingyen, önkéntesként dolgozol. Én hat évig melóztam így kutyákkal, az általános iskola utolsó két évében és a középiskola alatt. Etetés, takarítás stb. Nagyon szerettem csinálni.

Szerintem kevés olyan van, ahol ezért tudnának Neked fizetni!

2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem fogsz ilyet találni, jó, ha a menhelyet fenn tudják tartani...

az önkénteskedés pedig jó dolog!

2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bozsikrisz ***** válasza:
Nincs.
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha állatkertben épp keresnek gondozót, de nem tudom, ahhoz milyen végzettség kell.
2011. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a menhelyen egy pár hónapja éppen gondozót kerestek, főállásba. Általában szoktak hirdetéseket hagyni rendelőkben, neten a saját oldalukon, hogy önkénteseket keresnek épp a fent említett tevékenységek elvégzésére. Ha fizetnének is, nyilván nem lehet túl sokra számítani, max kis zsebpénznek jó.

Más lehetőség: körbe lehet kérdezgetni az állatkereskedéseket a környéken, nem biztos, hogy csak szakképzett eladót vesznek fel. Nem a legszebb munka, de pakolónak-takarítónak is el lehet menni ide, ha szerencséd van, még be is jelentenek 4 órába, amit még esetleg suli mellett is lehet csinálni. :)

2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jövőre megyek suliba, addig szeretnék ilyen helyre menni segíteni de nyilván nem ingyen.

Van olyan cicás-kutyás menhely ahol etetni kéne, sétáltatni + stb dolgokat, amiért fizetnének is??


Bunkó emberek kíméljenek."


Nálad nagyobb bunkó nem kell.

Az összes menhely anyagi gondokkal küzd, mindenhol önkéntesek dolgoznak.Minden egyes fillér számít..., te meg pénzért akarsz elmenni! Undorító..

2011. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A menhelyeken önkéntesek dolgoznak, ingyen. Külföldi országokban is igy van

ott is adományból tartják fenn magukat, még a kaját is adományból tudják adni az állatkáknak. Ha pénzt akarsz keresni, meg lehet próóbálni állatkertekben keresni munkát, ott általában fizikai munkát ajánlanak, lehet, hogy pont mondjuk egy vizilónál,vagy egyéb.

2023. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!