Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Összement cicát, hogy lehet...

Összement cicát, hogy lehet visszanöveszteni?

Figyelt kérdés

11 éves a cicám és rohamosan kezd összemenni. Már csak akkora mint egy 2,5-3 hónapos cica, pedig eddig nagyon szép nagy termetű cica volt. Szegény már szinte "elveszik" a lakásban.

Lehet ezzel kezdeni valamit? Vagy ilyen marad élete végéig?

(Nem csak én látom kisebbnek mert már kérdezték páran, hogy "Új cica? Elpusztult az öreg cica?" És amikor mondtam nekik, hogy ez még ugyan az a cica nem hittek a szemüknek.)


2011. aug. 11. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy már öreg és soványodik. Nem tökéletes az emésztése, a tápanyagok felszívódása a szervezetében.
2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, és ad neki infúziókat, vitaminokat.Egyik ismerősöm is ilyenre hordja a 17 éves cicáját,és nagyon jó kondiban van.
2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Állatorvoshoz rendszeresen járunk és ad neki injekciót, de nem tapasztaltam javulást. Az egészségével semmi baj nincs, a kondija is jó a korához képest.


Meg fogom akkor kérdezni a dokit, hogy nem adna-e neki is infúziót.

2011. aug. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!