Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mik kellenek egy...

Szerintetek mik kellenek egy macskának?

Figyelt kérdés
Játék , milyen féle ételek stb
2011. aug. 15. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Játékok: labda (jó, ha csörgös, azt jobban szeretik), tollas végű bot, jó nagy bútor kaparófával...


Aztán kell még alomtálca (mi a fedettet szeretjük), alom, etetőtálak, itatótál.


Étel: száraztáp (csakis a legjobb minőség, olcsóbban is jön ki vele az ember, mint a Whiskassal, plusz minőségi táp mellett nem kell alutasakos, meg konzerv, vagy ilyesmi.) Érdemes Royal Canint, Bio Plant, Hill'st, Select Goldot, Acanat adni, más nem igen jöhet szóba.

Kitekatot, viszkászt, teszkót el lehet felejteni még így az elején.

2011. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát, az előttem szóló elmondott mindent:)

Esetleg hozzátenném még az oltásokat, féregtelenítéseket, bolha és kullancs elleni szereket, pláne, ha ki is jár a cica. Az első kettőt mindenképp.


Egyébként én több mint 30 éve élek macskák közt, de még semmi drága felszerelést nem vettem neki.


Ja, eszembe jutott a szállítókosár az eléggé nélkülözhetetlen még....


Szóval, labda, hát az van 100 a gyerekektől, de legjobban az alufóliából gyúrt dió nagyságú nyűgözi le őket:) Filléres:))

Nekem még soha életemben nem volt tollas végű botom, azt nemrég láttam tenyésztők oldalain:)

Kaparófát magunk készítettünk, ízléses talpra tettünk egy vastagabb, kérges faágat, kb. 80 cm- 1 m magas lehetett...

Jelenleg kinti-benti cicáim vannak, így megoldják ezt kint:)

Alomtálcából csakis fedelest vennék, ajtóval. Jelenleg az van és nagyon szeretem.

2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a tápos mindenségit:) Nehogymár majd válogassak a macskának külön kaját 5000 Ft/kg-ért, amikor egy kiló normális kolbász kerül 3000Ft-ba, és azért azt is drágállanám adogatni a macskának:) Azt eszi amit én, semmi baja, nagyon aranyos és sokat alszik az ölemben dorombolva, mi több kell még?:D
2011. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértem amit írsz, én azért veszek neki prémiumtápot és pontosítani szeretnék. Az Acanát 1.200,- Ft-ért veszem kilóját, 7 kg-os kiszerelésben:)

Persze mindenki maga érzi, hogy menyit engedhet meg magának és hogy mire költ.

2011. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
....mennyit...
2011. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!