Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek aranyos a cicánk?

Szerintetek aranyos a cicánk?

Figyelt kérdés

1. Csufi: hugom cicája 5 éves anyamacska, nagyon hízelgős, bújós: [link]

[link] Szeret így aludni! :D

[link]

2. Fekuc: enyém, Csufi lánya, 4 éves, félős, de szeretetteljes: [link]

[link]


2011. aug. 27. 15:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

a húgod Csufi cicája nagyon cuki.

Fekuc cicád is szép, csak az első képen olyan mintha valami szellemmacskaféleséget látnék xD :D


kedves második válaszoló!

a Te Csufi cicád is szép, és nem mondom hogy volt, mert még lehet hogy él és visszamegy hozzád. :)

keresztanyám cicája is eltűnt egyszer. panelban laknak, mi meg falun és haza szoktak jönni, mert itt lakik a család nagyobb része. szóval kertes házak, és a cicu nem tud ilyenkor benn lenni, mindig a fák, bokrok alatt hűsöl és a többi, kapu előtt elszaladó macskák ingerlik őt, így néha utánuk megy, bár ivartalanítva van (lány). na és egyszer úgy elfutott, hogy nem jött haza, ha jól emlékszem 6 és fél hétig. keresztanyám majd meg őrült, hisz neki ő a mindene. hát letelt a szabadság, vissza kellett mennie városra, de a cicc nélkül. a hordozóját itthon hagyta, a kedvenc helyén volt neki víz, kaja. nagymamámnál aludt keresztanyám amíg itt volt, és nagyira bízta, hogy ha hazajön, zárja be, ne engedje ki.. mi már nem hittünk benne, több mint egy hónapja.. -á, nem jöhet már haza-gondoltuk. csak keresztanyám hitt benne, mindig imádkozott érte. nagymamám éppen esküvőn volt, azaz esküvőre főzött egy ebédlőben, de hazament megetetni a kutyát, csirkéket. és mikor a csirkeólból ment volna be, kinézett és a kapuban ült Cirmos, az eltűnt cica! hívogatta mert nem volt benne biztos hogy ő az, de szaladt hozzá, és tényleg ő volt. máskor ez a cica mindig "pofoz" másokat, a lábukat, kezüket, amivel hozzá akarnak érni, de most nem. most mindenkihez bújt. csontsovány volt, egyébként pedig nagyon dagi. szerencsére pont másnap készültünk keresztanyámhoz, és vittük a cicut :)

szóval reménykedj, imádkozz és előkerül minden bizonnyal...


nekem sok sok cicám volt. Beles, Vöri, Negró, Cicamama, Cila Úr, Kristálycukor, Porcukor, egy fekete cica aminek nem tudom a nevét, volt 4 kölyke, őket odaadtuk egy lánynak az anyával, Buldózer, meg volt egy kis hamuszürke is, már nem tudom hogy hívták.. jelenleg ennyire emlékszem. nagyon édesek voltak. azt tudom, hogy Cicamamát elütötte egy id*óta motoros, és én találtam meg.. nagyon szerettem, Cila Úr az ő kölyke volt. meg még sok kölyke volt, csak eltűntek :( meg a többi cicám is eltűnt, Porcukrot találtam meg még a kamrában meghalva. Ő Kristálycukor tesója volt, de később Kristálycukor is eltűnt.. :(

2011. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!