Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhairtó kiscicáknak?

Bolhairtó kiscicáknak?

Figyelt kérdés
4 hetesek a kiscicáink és bolhásak.Van ilyen piciknek valami bolhairtó?
2011. szept. 1. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla..de a legtöbb(ha nem az összes)kiscica bolhás,átmennek a bolhák az anyjukról
2011. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megfürdetném őket. Én mindig megfürdettem a kiscicáimat, főleg mert a szobában laktak velem. Egy kis kézmeleg víz, cicasampon,aztán szárítás, és nem lesz semmi bajuk. Fürdesd az anyacicát is, hogy a bolhák ne költözzenek azonnal át a már tiszta kiscicókra.
2011. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ilyen cicasampont hol lehet venni? Tesco esetleg?
2011. szept. 1. 17:33
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy a kutyasampon nem jó?
2011. szept. 1. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten cicáknak való is. Szerintem bármelyik nagyáruházban lehet kapni, vagy ha mégsem, akkor fressnapfban, vagy ilyenekben. Nem hinném, hogy komolyabb bajuk lenne a kutyasampontól, bár biztos nem véletlenül van kutyáknak is és macskáknak is külön. Szerintem cicát vegyél, nem drágább, mint a kutyasampon, és azért mégis kiscicákról van szó.
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hell-ikon ***** válasza:

A fürdetés önmagában nem biztos, hogy segíteni fog, (legalábbis, nem biztos, hogy összes bolhát sikerül kimosnod belőlük) úgyhogy lehet nem ártana beruházni egy bolhafésűre is. Ezzel még nedvesen jól átfésülöd a macskát és szépen kiszedi majd a maradékot meg az esetleges petéket, bolhaürüléket.


Fressnapfban a legolcsóbb 700 ft körül van.

2011. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!