Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig emlékezhet régi...

Mennyi ideig emlékezhet régi gazdájára egy cica?

Figyelt kérdés
Már ha lehet erre megközelítőleg igaz választ adni... Idős/fiatal cicára egyaránt értem. Esetleg van-e valakinek ilyennel tapasztalata? (régen látott cica megismerte, stb.)
2011. szept. 10. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy állat a gazdájára, ha igazán szoros közöttük a kapcsolat, mindig is emlékezni fog. Az idős állatok, meg főleg.
2011. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nincs cicam,regen volt,de ismerösöktöl hallottam,a cica nem a gazdijahoz kötödik hanem a helyhez.Volt aki elköltözött,es a cica visszament a regi hazhoz.
2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
egy kutyát 3 napig etetsz, 3 év múlva is emlékezni fog rád, ha egy macskát 3 évig etetsz, 3 nap múlva már nem fog emlékezni rád
2011. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb ideig 6 hónapon át nem találkoztam a macskáimmal, mivel külföldön éltem, ők pedig édesanyámnál, igaz naponta beszéltem velük (is) skype-on, de minden gond nélkül megismertek és szerettek mikor hazajöttem.
2011. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"A leghosszabb ideig 6 hónapon át nem találkoztam a macskáimmal, mivel külföldön éltem, ők pedig édesanyámnál, igaz naponta beszéltem velük (is) skype-on, de minden gond nélkül megismertek és szerettek mikor hazajöttem."


Nem lehet, hogy csak ösztönösen szeretnek mindenkit? :) Már azért kérdem, mert a mamám, aki évente 1-szer, legfeljebb 2-szer jön hozzánk (általában mi megyünk őhozzá), a cica és a kutya is körülrajongják. Nem tudom, hogy felismerik-e, vagy csak szimplán kedvelik. Amúgy nem ez a példa ihlette a kérdésem, csak eszembe jutott. :)

2011. szept. 10. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi egy olyan fél éves vagy annál egy kicsit idősebb macskát hozunk. Régi gazdáji kint tartották nálunk benti cica volt. Mikor a régi gazdáját látta elbúj stb... mikor én hazajöttem a nyaralásból 1 hét megimert. A legjobb haverja a kutyánk volt sannos volt egy műtétje és úgy 2 hetet volt állatkórházban de a cica mnagyon örült neki mimor meglátta hiányzott neki. Mikor el vittük akkor is kereste. De amúgy a szomszédunkba van egy macska aki át szokott hozzánk. Etetem stb.. de nem engedi hogy hozzá nyúljak mert a gazdáji nem simogatták még soha. És úgy 2 hónapra bezárták és mikor ki engedték egyből jött át. Vagyis elég sokáig emlékeznek!
2011. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szüleimnél otthon hagytam a kedvenc cicámat (sajnos nem jöhet albiba:S), egy hét után elszaladt mikor meglátott a kis lüke. :D de sztem mert amúgy is félős természet. Utána rendben voltunk, de mintha érzékeltetné velem, hogy haragszik, amiért "elhagytam".
2011. szept. 10. 21:11
 8/9 anonim válasza:
100%
Több évig maradt itthon apunál a Cicám, mert Angliába nehéz lett volna kivinni. Minden látogatásnál megismert és bújt, pedig amúgy elég "barátságtalan". Most újra velem lakik és tudja, hogy én vagyok "anya". Nem felejtett el.
2011. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Enegm 5 év távollét után is rögtön, azonnal felismert a macskám.
2016. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!