Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált az egyik ismerősöm egy...

Talált az egyik ismerősöm egy macskát egy utcán és hazahozta de mivel nem találtak gazdát ezért visszavitték ahol találták. :s szerintetek ha most visszamennék ugyanott megtalálnám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
v is nem most mert már kicsit sötét van... pl holnap
2011. szept. 11. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki csak úgy sorsára hagy egy állatot az utcán, az pokoli kínok között dögöljön meg, attól függetlenül, hogy eredetileg ő hagyta ott vagy csak "visszavitte".
2011. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
visszakellet vinnie mert a szülei nagyon lekiabálták mert már van macskájuk vagy 4 :SS: én befogattam volna csak anyám nem engedte és rá mikor visszavitték ismerősömék a macskát ahol találták hivott h mégis befogadhatjuk nekem meg a szivem szakadt meg hogy visszavitték ahol találták:S:S de szerinted még ottlehet v már rég elkóborolt
2011. szept. 11. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg holnap, nem sok remény van, de hátha...
2011. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem ottlesz mert nagyon aranyos volt aztse tudta hogyan hálálkodjon állandoan jött oda dörgölőzni meg nyávogott h simogassam meg dorombolt
2011. szept. 11. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem megtalálod. Jó lenne ha gazdira találna. Majd írd meg légyszi, hogy meg lett-e.
2011. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megtaláltad? :)
2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azonnal vissza kellett volna menned. Mit számít, hogy sötét van? Egy kismacskát kint hagysz az utcán éjszakára, csak mert kicsit sötét van?

Ha akkor nem mentél vissza érte, inkább ne is menj. Megtalálni már nem fogod. Reméld, hogy valaki más hazavitte.

Én szüleim úgy ordíthattak volna, ahogy csak akarnak, nem érdekelt volna, mert a cicának az életéről volt szó.

2011. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!