Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos kandúr már csavaroghat?

5 hónapos kandúr már csavaroghat?

Figyelt kérdés
Tegnap este még játszottunk a cicával, még este 10kor is itthon volt, hallottam, hogy játszik, de reggel 6kor már sehol és azóta sem jött haza hiába hívogatom...udvaron tartott cica, egészséges,jól tartott. Lehet ,hogy már csavarog?
2011. szept. 12. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Igen.:) nyugi, majd haza fog menni.:) most valószínű, hogy csak felfedezi a környéket :)
2011. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekünk egy éves a macskánk. Kint tartjuk a kertbe. Annak ellenére, hogy a kutya napi rendszerességgel napjában többször is megtréningezi minden este haza jön, a hasa haza húzza.
2011. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ivartalaníttatod, akkor kevésbé fog csavarogni
2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
sztem nem.
2011. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges ne aggódj, még nem azért csavarog mert csajozik :) Csak a cicák ilyen nagy felfedezők. Lehet csak talált valami biztonságos helyet ahol szundizik. Nekem másfél éves ivartalanított nőstény cicám van. Ilyenkor délelőttönként hiába hívogatom nem jön el. Úgy sejtem valahol szunyál. De ahogy valaki hazaér autóval azonnal itt terem :))
2011. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ...még mindig nem jött haza, a fiam és a lányom odavan ,nagyon szeretik:( és én is ...hiába hívom, nem látta senki...köszi a válaszokat.
2011. szept. 13. 10:45
 8/18 anonim ***** válasza:

Az enyém is öt hónapos és ha hosszabb időre lelép, tudom, hogy a 3. szomszédban kell keresnem, mert ott rátalált egy hasonló korú kiscicára és azzal játszik:)


Lehet Nálatok is ez, vagy téyleg simán felfedez éppen, bár lehet, hogy valkinek megtetszett a kiscica és hazavitte, talán azt hitte, hogy kitették :(

Az is előfordulhat, hogy véletlenül bezárták valahova.


Járjátok körba a szomszédokat és hívogassátok, hátha meghalljátok a nyávogását valamely bezárt ajtó mögül...

Remélem, előkerül!

2011. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az én egyéves cicám is elmaradt egyszer, először nagyon megijedtem, mert két napig nem jött haza, de aztán hazatalált.

A szomszéd bácsi mesélte, hogy náluk durmol néha a szalmán, vagy a mezőn kergeti az egereket...

Jó esélyetek van arra, hogy hazamegy.

2011. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat:) Egyenlőre , sajnos még nincs itthon:( a kisfiam nagyon szomorú, 9éves és nagyon jó barátok a cicussal:) Már körbe érdeklődtem a szomszédokat , senki nem látta, könnyű megismerni mert nagyon szép, hasonlít a whiskas cicára, csak a szürke nem olyan világos rajta:):):)Remélem nem vitték el...kis faluban lakunk, elvileg hazatalál ha kiengedik....remélem...
2011. szept. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!