Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikonos macskaalom...

A szilikonos macskaalom tényleg bírja egy hónapig?

Figyelt kérdés
Most vettem ilyet, pár napja van bent egy adag, de ahová pisilt a cicus, ott sárga az alom, tehát elég sok helyen. Ez nem gond? A székletet persze kiszedegettem.
2011. okt. 13. 17:01
 1/6 Mitmivan? válasza:
100%
Hát nálunk nem bírta. Mondjuk 2 cicám van, de 2 hétig se bírta :D
2011. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy ott sárga az alom.

Én is ezt veszem, hetente cserélem. Tovább nem is nagyon bírja, mert macskapisi szag lesz.

2011. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na jó.. végül is még mindig jobban járok, mint a simával.

Köszi a válaszokat :)

2011. okt. 13. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
a cica akkor boldog ha mindig tiszta az alom!!!!..én naponta többször tisztítom,nem szakad le a kezem!!!!
2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Időnként keverd össze. És egy macskánál elég lesz 1 hónapig. Mikor már teljesen sárga, akkor kell cserélni. De ajánlom neked egy olcsóbbat, ami van olyan jó, mint a szilikonos. (tudom, ez nem a reklám helye, de nem is annak szánom) Fressnapf-ban lehet kapni, Multifit Ultra Comfort a neve, 15 l, 3199,- Ft. Ez elég két cicának egy hónapig. Úgy kell használni, hogy elsőre feltöltöd az almostálcát. Utána már csak a székletet és a kőkemény gombóccá összeállt vizeletes részt kell kiszedni és pár naponta utánatölteni frissel. Nem kell állandóan kidobni az egészet. Fele annyiba kerül és szuper.
2011. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egy macskánál sem elég 1 hónapig, maximum 3 hétig, de már 3 hét után cserélni szoktam.
2011. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!