Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell csinálni, ha nemtudod...

Mit kell csinálni, ha nemtudod mi történt odakint a cicával, de először semmi baja sincs mikor meglátod, de később a szeme nem áll jól?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni!!!!!
2011. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy elütötték, agyvérzés, ORVOS!!
2011. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem írtam jól! Úgy értettem, hogy a cicák játszottak odakint, és a játék hevében belekaphatott valamelyik cica a szemébe, mert van rajta kívül még 2 cica, és most könnyezik a szeme és azt nemtudom hogy jön-e genny a szeméből, mert eddig semmi jele nem volt ennek, remélem nem is lesz! A szeme tokja, az a fehér burok amit akkor látsz ha a cica alszik, és nyitva van a szeme, az piros neki! Gyakran kimentem hozzá, és az udvarban volt mindíg mikor láttam!!
2011. okt. 20. 00:13
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha el is ütötték volna, akkor még futni sem lenne képes, nem hogy járni! Pedig életvidám, az étvágya is jó, nem letargikus, és nincs elütési tünetek! Tehát tud járni meg futni is! Most nemrég játszott is velem! Most éppen alszik
2011. okt. 20. 00:17
 5/8 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz, mert nem biztos, hogy harc, lehet bakteriális fertőzés, amit ilyenkor még nagyon egyszerű és olcsó kikezelni, később bele is vakulhat.
2011. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne azt írd, hogy nem áll jól.

Lehet kötőhártya gyulladás is, abba pedig végső esetben belevakulhat, szóval ez esetben is mindenképp orvos.

2011. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most kezeltem a kiscicát szemcseppel nemrég, mert van itthon, igaz hogy az van ráírva hogy allergodin szemcsepp, de remélem nem árt a kicsi szemének ez a gyógyszer! Bár miután csepegtettem, azután már jobban ki tudta nyitni a szemét mikor figyelt!!!
2011. okt. 20. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:
De azért elmegyek vele orvoshoz!! Köszi a válaszokat!
2011. okt. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!