Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskakerék, hol vásárolhatok?

Macskakerék, hol vásárolhatok?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon mozgásigényes cicám. Naponta visszük le sétálni, de időnként mégis rója körbe-körbe a lakást. A macskanevelős műsorban láttam a macskakereket. Az érdekelne, itthon lehet e valahol beszerezni?
2011. okt. 25. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de E-bayen MINDENT be lehet szerezni. Írd be h cat wheel, aztán meglátod h van-e
2011. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék itt 350 dolcsi, de azt nem tudom szállítanak-e ide annyira nem mentem bele a dologba, ha megy az angol böngészd át az oldalt

2011. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig én is eljutottam. Nem véletlenül azt kérdeztem, hogy ITTHON meg tudnám e vásárolni?
2011. okt. 26. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2011. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont ami még eszembe jutott, hogy egy ügyes kezű asztalossal simán csináltathatsz egyet! Lehet nem is kérne sokat érte
2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ááá, hát ez besz*rás :D amúgy ettől nem dilizik be a cica? Hogy sose éri el a fellógatott egeret?
2011. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

ez alapján csináltathatsz egyet

2013. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!