Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk gombás bőrbeteg,...

A macskánk gombás bőrbeteg, milyen gyógyszert/krémet lehet venni patikába ember kezelésére?

Figyelt kérdés
Vagy a patikus tudni fogja? Lehet vény nélkül kapni?
2011. okt. 29. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszőr miért nem a macskát kezeled?? Egyébként bőrgyógyász tudná megmondani, de lehet hogy gyógyszerész is tudja. De ha nem kezeled a macskát, akkor újra megferőz titeket.
2011. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canesten pl jó rá, mindkettőtöket kend be vele. Mivel a macska gombája ugyanolyan mint az emberé jó rá. Mjuk a spray változatot vedd, azt könnyebb ráfújni a macskára :D
2011. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a macska nincs kezelve?
2011. okt. 29. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem írtad le azt se hogy kezelve van-e , de azt sem hogy nincs. Szerintem aki írta azért nem tudhatta egyértelműen.

Egyébként szerintem speciális bőrgyógyászhoz menny, mert az nem egyszerű gomba betegség. Egyik ismerősöm is elkapott valamit, és antibiotikumos injekciót kapott rá, és aztán krémet, mert a bőre hólyagos lett, mert egy veszélyes gombás betegséget kapott el.

De mik a tünetek??

2011. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem, hogy milyen krémet gyógyszert ésatöbbi lehet erre kapni, az hogy a macska kezelve van e, a válaszon nyilván valóan nem változtat. Miért kell minden szarba belekötni egyébként. Az a "dolgod" hogy válaszolj a kérdésre és pont.
2011. okt. 30. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!