Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak eltört a lába, túl...

A cicámnak eltört a lába, túl fogja élni?

Figyelt kérdés

Nem tudom megállapítani a pontos diagnózist, de valószínűleg el van neki törve, nem engedi megtapogatni.

Felhívtam az állatorvost, de csak holnap tud kijönni, mert nincs itthon. Nem tudom mozdítani, hogy elvigyem, mert fáj neki nagyon, ha fekszik, csak akkor nem nyávog.

Rázza a hideg, reszket, ezért betakargattam, adtam neki enni (evett egy nagyon keveset), mert már 2 napja el volt tűnve, illetve megivott egy tál vizet. Próbáltam összetörni neki egy kis fájdalomcsillapítót és májkrémbe keverve megetetni vele, de nagyon keveset evett meg belőle. Most alszik, ki van merülve.

Vajon túl fogja élni? Holnap tud jönni csak a doki.


2011. okt. 29. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatkórház nincs a közeletekben? van 24 órás ügyelet is.
2011. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szállítható, ha óvatosan alátolsz mondjuk egy erős kartonlapot, amin fekhet.
2011. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a neten keress még állatorvost,mindenképpen orvoshoz kllene kerulnie....!ha törött,vagy ficamodott,erös fájdalmai lehetnek.lehet elgázolták és lehet akár belso sérulése,meguthette a fejét,stb...amik nem feltétlenul láthatoak,de életveszélyes lehet.
2011. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvittük azóta dokihoz, ahol rögzítették a lábát, remélem most már rendbe fog jönni, köszi a válaszokat!
2011. okt. 29. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Emberi fájdalomcsillapítót nem szabad neki adni, nagyon könnyen belehalhat.
2012. okt. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet, hogy macskanáthája van. tünetek: végtagfájdalom, hidegrázás, láz, rossz közérzet. én cicámnak ugyanez volt a baja de mára már él és virul :))
2013. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze, már meggyógyult, minden okés vele. :)

Köszi!

2013. aug. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!