Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak a kiscicámnak?

MarySue kérdése:

Milyen nevet adjak a kiscicámnak?

Figyelt kérdés

Hétfőn szert tettem egy tündéri, 3 hónapos kölyökre. Barna cirmos, nőstény. A név választásával viszont gondban vagyunk. Hülye szokásom, hogy a macskáinknak K-betűs nevet adok (ne kérdezzétek miért, mert fogalmam sincs :D), és most nem jut eszembe semmi jópofa.

Szóval a kérésem annyi, kedves válaszolók, hogy K betűvel kezdődjön!

Igazából fiú név, lány név, tárgy, vagy akármi lehet. Még a hülye válaszokra is vevő vagyok (persze ettől függetlenül nem hiszem, hogy "K*rvának" fogom elnevezni :D)!

Majd a végén mazsolázgatok, hátha megtetszik valamelyik, esetleg kapok némi inspirációt egy frankó kis névhez.

Válaszaitokat köszönöm!


2011. nov. 2. 12:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
Kloé, Kleó, Kiki, Kökörcsin, Kikerics :)
2011. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kloé...hmmm...ez elgondolkodtató, köszönöm :)
2011. nov. 2. 13:06
 3/20 anonim ***** válasza:
kávé, kifli, kókusz, kefe, krumpli, kincs, kicsi, kira, kóc-kócos, kecses, kanóc, klumpa, kesztyű, kunkori,keringő, kacsa, kajla - én szeretem a szokatlan neveket is, azok viccesek :):D
2011. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
macska 1. és ha lesz másik akkor az meg macska 2.
2011. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Virág6 ***** válasza:
Kópé
2011. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kakaó,Kávé, Kaszinó, Kalács, Kamat, Kína, KO, Coony, Klón, Kaja, Kacor,Kalifa, Kamilla, Kefir, Kheopsz, Kicsi, Kimba, Kitti, Kíváncsi, Kócos, Kópé, Korminc, Krémes, Kyra, Kiyara, Kacér, Kajszi, Kontra, Korzó, Kókusz, Kóla, Kobra, Kinga, Killer, Kuplung, Kvantum, Kvarc, Kleopátra

Hirtelen ennyi jutott eszembe :) (Bocsi nem mind lányos)

2011. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kugli
2011. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Isteniek vagytok, köszönöm :D
2011. nov. 2. 13:29
 9/20 anonim ***** válasza:
majd azért írd meg, hogy mi lett a végeredmény :)
2011. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindenképpen :)
2011. nov. 2. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!