Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehetett nedves az...

Mitől lehetett nedves az ágyneműm, mikor a cica felfeküdt az ágyra?

Figyelt kérdés
Kinti cica, úgyhogy csak ritkán engedem be, de akkor is nagyob pofátlan, mindenhova felfekszik (apropó, erről hogy lehet leszoktatni?). Ma beengedtem, hát miközben nem láttam, egyből felugrott az ágyamra és leült oda. Én levettem onnan, erre egy nedves folt volt a cica segge alatt (ami előtte biztos nem volt ott). Nemrég megint beengedtem, miközben pedig nem voltam ittbenn, megint felugrott az ágyamra, és most több, nagyobb paca volt az ágyneműmön, mintha odapisilt volna, csak kisebb foltokban! Oda nem pisilt, szagát nem nagyon éreztem, de azonnal ágyneműt kellett cserélnem. Mi lehetett ez? 6 hónapos a cicám. Illetve, mint írtam, hogy lehetne leszoktatni az állandó felugrálásról? Sosem engedtem neki, próbáltam szépen, próbáltam csúnyán, de azért is felugrál és ott akar aludni.
2011. nov. 2. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy eről le lehet szoktatni, ne engedd be és nem fog oda feküdni, nekem is van cicám és benn tartom, de a szobamtól és a konyhától távol, a nappaliba már mindent megmászott de ezért macska a macska.
2011. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg, hogy már alig 6 hónaposan ivaréretté válik és azért fröcsköl valamit az ágyneműre? Hogy megjelöli a helyét?
2011. nov. 2. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jelölne annak szaga lenne, tehát, ha nem érzed a szagát, akkor másról van szó! Az enyém nyalogatni is szokta magát az ágyon, mosakodik, esetleg attól is lehet nedves az ágyad. Van hogy elalszik, és folyik a nyála.
2011. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, és mivel nagyon fiatal, még nincs igazán szaga. Nekem is ez volt, h nem értettem, hiszen nem volt szaga, de igenis jelölt, szóval vittem is ivartalanítani rögtön. Szóval lehet h nagyon tetszik neki az ágyad :)
2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!