Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le ellet a cicám, de a kandúr...

Le ellet a cicám, de a kandúr az fújtat rá?

Figyelt kérdés
Az elzárást most még meg tudom oldani,de nemsokára majd elkezd mászkálni a kis macska és akkor mit csináljak?Hogyan tudnám a fiú cica tudtára adni,hogy ne bántsa?Most is megpróbáltam,hogy oda vittem,de egyből elkezdett fújtatni és elszaladt a fiú cica.Egy háztartásban van 3 macska.2 lány és egy fiú.
2011. nov. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kandur megfojtja a kismacskat, mindenkepp zard el.
2011. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az elzárást most még meg tudom oldani,de nemsokára majd elkezd mászkálni a kis macska és akkor mit csináljak?



Most el tudtam zárni őket,mert a kiscicát az anyával estére bezárom a vendég szobába.Napközben nyitva az ajtó és akkor nem bántja a fiú cica a kicsit és az anyját,de ha kijönnek onnan akkor már fújtat és elszalad.

2011. nov. 11. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat amig a kicsi meg nem tudja vedeni magat, addig veszelyben van, vagyis jopar honapig, gondoom az anyja megvedi, de sosem lehet tudni. Kis nosteny vagy kan a kicsi? Ha nosteny, akkor nem olyan rossz a helyzet, de ha kan, akkor rivalist lat benne, es megoli. :((
2011. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van jobban jársz ha megpróbálod összeszoktatni de sose hagyd egyedül a kicsit...:)
2011. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na ez az amit nem tudok megoldani. :S

Napközben munka este suli.

Nem tudom megoldani azt,hogy ne maradjon 1dül.

2011. nov. 12. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy fújtat rá...védi a területét..a kandúr macskák soha nem szerették a kölyköket..saját kölykeiket is képesek megölni..úgy hogy mindenféleképpen csinálj velük valamit
2011. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakd őket össze minnél több ideig.Mármint közös szobába,de csak akkor,amikor otthon vagy!Majd megszokják egymást.
2011. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!