Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiszúrás vele ha csak alkalman...

Kiszúrás vele ha csak alkalmanként engedem be pár órára a lakásba?

Figyelt kérdés
Májusban szegődött hozzánk egy már felnőtt cica. Megtartottuk, jól elvan a kertben. Kapott házat, orvosi ellátást. De sajnos nem tudok annyit vele foglalkozni mint ha jó lenne az idő. (Lefagyok kabátban is.) Nagyon rossz lenne neki ha néha simire beengedném pár órára? Vagy inkább megszokná?
2011. nov. 14. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos állandóra nem tudom behozni a kisgyerekek miatt.
2011. nov. 14. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem is mindig de azért néha-néha engedd be főleg, ha esős vagy havas hideg idő van, vagy ha a szél fúj.

ha bekakil/bepisil a házba szó nélkül takarítsd fel mivel kinti cica nem fogja tudni, hogy nem szabad ott végezni a dolgát, de nem hinném hogy oda fog kakilni-pisilni.

a cica annál boldogabb lesz, minél többet bemehet hozzád a házba :)

főleg ha kint rossz idő van

2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LadyLee ***** válasza:

Nálunk mindig is úgy voltak tartva a cicák, hogy napi néhány órát bent dőzsölhetnek, de estére mindig mennek ki. Ha van kint házikója, ahova el tud bújni a hidegtől, akkor szerintem semmi gond nincs vele.


A mi cicáink mind egészségesek és szép, hosszú életet élnek meg.

2011. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Egyáltalán nem kiszúrás, én is így csinálom az egészséges cicámmal.

Még a majdnem teljesen van cicám is szenved, hogy ki akarna menni szegény...

Az egészséges meg bekéredzkedik, megtömi a hasát, alszik egy jót, aztán már nyávog is, hogy neki dolga van kint, és engedjem csajozni...:D

Örülni fog, hogy néha bent lehet, de minden cicának kell(ene) a szabadság...:)

2011. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kint sincs éppen rossz sora. Amikor jött, hozta magával egy "barátját" is, aki pedig pár nap múlva 5 kiscicával ajándékozott meg minket. Szóval hetüknek készült a házikó, amiben már egyedül lakik. (a többieknek sikeresen találtunk gazdit). De egyedül maradt, és nagyon igényli a társaságomat.Szóval megszokja szerintetek. Kipróbáljuk. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 14. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik kinti-benti cicának :D Persze nyugodtan csináld, csak nem biztos h nem fog neked folyton nyávogni ha otthon vagy :D
2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem pont h éjjelre jönnek be a lakásba és alszanak bent :)
2011. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!