Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hónapja lett ivartalanítva...

Nagy Szabina kérdése:

1 hónapja lett ivartalanítva a hím macskám, de mégis bepisil az ágyba! Ez miért lehet? Elvileg nem szabadna ivartalanítás után nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 10:47
 1/6 anonim válasza:
Hát attól méd pisálhat csak ivartalanítva van tehát no para...
2011. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az nem pisi hanem jelölés lesz...
2011. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoli03 válasza:

Rendszeresebben tisztítsd az almot!!(napi 2x) :) Illetve lehet hogy bosszú ha esetleg vétettél valamit ellene :D

lehet kapni szpréket illetve alapos öblitős mosást ajánlok mert lehet érzi még a szagokat...

2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a cipőben járok.... egy éve ivartalanitották a kandúrom, de jelölget..... általában ahogy bejut a szobába az ágyra ugrik és bejelöli... nem tudunk vele mit tenni, és a szag elviselhetetlen, bár hozzáértők azt mondják ha nem lenne ivartalanítva még büdibb lenne...
2011. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 beata76 válasza:
nekem az ivartalanitott nöstény cicám pisil be még mindig.mi lehet az oka?
2012. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát persze....sprayk meg más csodaszerek....lassan 3 éve küzdünk ezzel. Kicsikorában lett ivartalanitva a kandurunk, de a halálba kerget vele hogy telepisili a házat mindenfelé. Fal, szönyeg, butorok, mindenhol. Az állatorvosok pedig nem tudnak semmi okosat mondani. Szervi baja nincs. Már mindenféle sprayt, gyogykaját és egyebeket kiprobáltunk, midnent ami létezik, rakás pénz veszett el erre...semmi nem használ. Szoval ha valaki tud valami okosat, én is ürülnék ha jelezné.... :( Szobacica egyébként, soha nem megy ki a házból. Saját szobája van a másik kettö cicánkkal együtt, több játékuk van mint nekem volt gyerekkoromban, 4 kaparó másfél méter magasak, az alom mindig tiszta, rendszeresen hordjuk vizsgálatokra mindhármat, semmi nincs amibe az orvosok beleköthetnének a tartással kapcsolatban.

2012. márc. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!