Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cheetoh cica Magyarországon?

Cheetoh cica Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kérdésem annyi lenne hogy hazánkban lehet e vásárolni ilyen fajta macskát
2011. nov. 24. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom hogy Magyarországon van-e...:), de ha nem ne csüggedj mert rengeted cica kóborol és ha cica kéne inkább menhelyre mennék...de ha neked ez a fajta annyira tetszik akkor válassz ilyet ..de én inkább segítenék azokon akiket lehet hogy holnap elütnek az autók mert volt pár h.ülye akik kitették őket csak mert "megunták"... nem bántani akarlak ..tényleg :)
2011. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne törődjetek azzal ami ott villog
2011. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen ez a cica fajta gyönyörű:)) Annyira megtetszett most nekem is, hogy engem is érdekelne mennyibe kerülhet egy ilyen cicus.


20N

2011. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a múltkor láttam, vaterán hirdettek ilyen cicust! Nem emlékszem mennyi volt, de valami horror összeg. Viszont szerintem is csodagyönyörűek!
2011. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egyenlő a szavannaival nem? mert ha igen: [link]

Ha meg nem, külföldről is lehet importálni :)

2011. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen vagy ehhez hasonló nagy/obb macska érdekelne mint pl az f1 savannah (persze megfizethető áron). Esetleg öltet macskafajtákra? Illetve hogy hol lehetne ilyen macskákat venni.
2011. nov. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!