Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez fajtatiszta perzsa macska?

Ez fajtatiszta perzsa macska?

Figyelt kérdés

Létezik fehóer perzsa macska, aminek szőrke folt van a fején? Ez a hirdetés érdekelne, hogy a hirdetett macska fajtatiszta - e.

[link]


2011. nov. 28. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen színű lehet egy perzsa macska. A kép alapján perzsának tűnik.
2011. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég betegesnek néznek ki... A szürke fejű különösen...
2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, de borzasztóan elhanyagolt. Gubancos a szőre, mocskos a bundája, nincs rendben tartva a szeme körül. Tipikus szaporítós kép. Ilyen helyről nehogy vásárolj, huába olcsó, mert még sok egyéb betegség is kiderülhet menet közben.
2011. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet fajtatiszta, bár azt remélem te is látod, hogy valami nem oké a szemével! Így én nem venném meg.
2011. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél olcsó kisállatot!

Később komoly bajok lehetnek abból, hogy nem gondos tenyésztőtől szereztél állatot! Ne támogass szaporítókat! (Könnyen lehet hogy valami degeneratív betegsége van) Vannak gazdátlan perzsa cicák is, nézz körül előbb a helyi menhelyen, gyepmesteri telepen.

2011. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen kiscicám van csak vörösben:)

Nagyon ari, mivel az enyém vad macska volt és én szelídítettem meg az enyémnek is volt ilyen baja, mármint hogy be volt a gyulladva a szeme és ilyen váladék folyt ki belőle, ezért szem-cseppeztem, mára már semmi baja:)

2011. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!