Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskabútoroknál hogyan...

A macskabútoroknál hogyan rögzítik a rudakat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet házilag csinálni a macsomnak. Már mindent kitaláltam, csak az nem világos, hogy a rudakat hogyan kell rögzíteni, hogy 100%-ig stabil legyen. Itt egy kép, ilyesmire gondolok:

[link]


2011. dec. 4. 00:24
 1/3 Fox7Day válasza:
100%
fémmel rögzítik. duplacsavaros fémcsavarral. nekem is van bútorom. tess: [link]
2011. dec. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zull ***** válasza:
100%

Úgy van duplamenetes fém csavarral oldják meg gyárilag. De ezt házilag nem olyan egyszerű pontosan kivitelezni megfelelő gépek hiányába szerintem. Magam is építettem párom kérésére egyet és ezt úgy oldottam meg, hogy nem egy síkban helyeztem el a rudakat. Így 2-3 db nagyméretű facsavar egyoldalról történő behajtása is kellő stabilitást eredményezhet. ;)

Az eredmény remélem magáért beszél:

[link]

[link]

2011. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket:) Karácsonyig összedobom:))

Fox7Day, nagyon szépek a bengáli cicusaid:) Tenyészted őket? Milyen fura, a képen annyira nyugisnak tűnnek. Nekem brit macskám van, akit olyan tenyésztőtől vettem, aki bengálikat és briteket is tenyésztett. A bengáli macsekok köbö a csilláron lógtak, össze-vissza ugráltak:) De jófej állatok:)

Zull, csak lestem, hogy ezt a macskabútort te csináltad:O Gratula. Hát ha csak fele ilyen rohadt jót sikerülne összehoznom... Ment a zöld mindenkinek:)

2011. dec. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!