Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon hangosan lélegzik...

Nagyon hangosan lélegzik alvásnál, beteg lehet a Maine Coon-om? Vagy a fajta ilyen?

Figyelt kérdés
Az első ilyen cicám. Gondoltam, hogy meg kéne nézettetnem emiatt a dokival, de előtte kérdezősködök, utána járok, nehogy hülyét csináljak magamból.
2011. dec. 18. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én macskám is horkol :D
2011. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy megfázott.. Nem köhög, tüsszög?
2011. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Maine Coon-om van szintén az első, ő 1,5 éves és nem lehet hallani semmit alvásnál így esetleg utalhat macskanáthára. Milyen a cicád, írsz róla vmit? :)))
2011. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy náthás lenne, mert nem prüszköl. Kislány cicám van, most fél éves :) Először az volt a véleményem róla, hogy nagyon kis buta, mert kis szerencsétlen volt, akármire felugrott mindent borított magával. :D Eszméletlen játékos (nem aludhat bent a szobában mert ha álmodban megmozdul a szemed, már ugrik) és szerintem kicsit kutyás a természete, imád labdával játszani, mindent megrágcsál és mindent elhurcol, bedugja a tollat a cipőbe, ilyesmik. :D Mivel kislány így gondolom olyan hűdenagy nem lesz, de már most fél évesen akkora mint a másik (másfél éves, keverék, fiú) cicám, és a mancsai hatalmasak. Terrorizál mindenkit, a vendégeket, a másik macskát, a kutyáinkat... :D de tündér. ^^ (és bár nekem azt mondták, hogy ettől a fajtától ne várjak nagy hízelgést, hát ő nagyon tud hízelegni, meg produkálni magát egy kis simiért).
2011. dec. 19. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző avgyok biztos nagyon cuki az enyém egész nyugis :)
2011. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!