Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szép idézetet írhatnék...

Milyen szép idézetet írhatnék a fotója alá?

Figyelt kérdés

Pár hete én írtam ki ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__229793-mi-le.. , sajnos azóta olyannyira leromlott az állapota a cicának, hogy tegnap el kellett őt altatni. :( Ezúttal egy másik orvoshoz vittük, aki megállapította, hogy súlyos vesebeteg és már nincs mit tenni, a tüdejében víz gyűlt fel, ezért lélegzett nehezen, időközben az első két mancsa is feldagadt (szintén víz miatt), nagyon rossz volt a keringése és a szíve is.

El vagyok keseredve, nagyon hiányzik. :( Szinte még föl sem fogtam, hogy nincs többé, vele nőttem fel.

Arra gondoltam, hogy iwiwen írok a fotója alá egy szép idézetet, ami az elmúlásról és a szeretetről szól. Arról, mennyire szerettük, és hogy soha nem fogjuk elfelejteni. Szeretnék egy olyan idézetet találni, ami nem "emberekről szól", hanem elvesztett kisállatokról... Már ha van ilyen... És ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Előre is köszönöm, ha valaki tud ilyet és megsztja velem!


2009. máj. 26. 15:27
 1/7 anonim válasza:
58%

"Otthonom voltál mindíg nekem, s most kereslek hontalanan

de mégis csak tudom, lásd: most a szívem a te otthonod.. "

Na jó, ezt én írtam:)) , de sztem nem kell ide idézeteket keresgélni. Nekd is akkor a legszebb, ha te magad találod ki, szívből.

2009. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ezt az idézetet Macskás idézetek között találtam:


"...halálom itt van, aminthogy már itt is volt mindig... Úgy kell gondolni rá, mint utolsó lapjára egy olyan könyvnek, amelyet még olvasok."


"Csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni"


Ezek voltak a legmegfelelőbbek!

Sajnálom a cicád!=(

Nyugodjon békében!

2009. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az lesz a legszebb, ami a Te szívedből szól. Csak Te érted, hogy pontosan mit érzel, más úgysem érti, úgyhogy Neki írd!
2009. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

www.citatum.hu


De szerintem a Kis herceg szavainál keresve sem találhatnál szebbet és igazabbat.

Vígasztalódást kívánok.

2009. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az élet végül elhalkul kifárad.

Álomra hajtja fejét szótlanul,

Szeméből már csillagfény árad

S a végtelenbe halkan belesimul.


Nagyon sajnállak tudom mit érzel :(:(

2009. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a cicát. Mikor egy barátnőm cicája meghalt, én is kerestem valamit, amit emlékül lehetne hagyni utána, és a Rossmannban vagy a Sparban találtam mini-könyvecskéket, volt köztük egy , ha jól emlékszem- Macskákról címmel. Nagyon szép idézetek voltak benne, én azt ajándékoztam a cica emlékére, ha gondolod, nézd meg, úgy láttam, még kapható.
2009. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jókat írtatok! Megpróbálok választani közülük - bár úgy érzem, semmi sem fejezheti ki igazán, mit éreztünk, mennyire szerettük. Szegényebb lett nélküle az életünk. =(
2009. máj. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!