Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttál már macskát a fa...

Láttál már macskát a fa tetején éhenhalni?

Figyelt kérdés
Sokszor hívnak szomszédot, tűzoltókat stb. hogy lehozzanak macskát a fáról. Viszont sokak szerint ha fel tudott mászni le is tud jönni ha akar, ezért felesleges leszedni.
2012. jan. 19. 20:38
 1/7 Darkkingdom ***** válasza:
Túl sok amerikai filmet nézel!
2012. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szándékosan csinálják ezt a macskák, szeretik a felhajtást, meg ha körülöttük forog a világ
2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le tudna jönni viszont sok esetben nem mer. Felfelé sokkal könnyebb menni, gondolj bele.
2012. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért felfelé sokkal egyszerűbb .. Gondolj csak arra, merre állnak a karmai. Neked is nehezebb lefelé jönni egy nagyon meredek dombról, mint felfelé.

Szerintem nem várná meg amíg éhenhal, ha van esély rá, hogy túlélje, még ha meg is sérül, le fog jönni.

2012. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem régen amikor fiatalabb volt a macskám fél éves kb. akkor félt lejönni a tetőről,mert fent volt és nyávogott de szerencsére egy székre állva könnnyen letudtam venni,de később kinőtte de van amelyik macskámnál nem fordult ilyen elő
2012. jan. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esetben olyan magasra mászik hogy nem mer lejönni. Sajnos nem fogja fel, hogy farral kellene letolatnia. Ilyen estben segítségre van szüksége, mert ha nem hozza le valaki ,tényleg éhen szomjan hal.
2012. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mernek lejönni saját tapasztalat. Több macskámat kellett már leszednem a fákról.
2012. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!