Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lehet begyulladva a...

Miért lehet begyulladva a cicám szeme?

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 hónapos. Szegény gyakran tüsszög és az egyik szeme be van gyulladva. Azt olvastam, hogy a cica is lehet allergiás. Ez lehet?
2012. jan. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz. a tüsszögés jobban aggaszt. a gyulladást kamillás borogatással meg lehet gyogyitani. a borogatás náluk az odanyomkodás, ö nyilván leszedné.

nem tom lehetnek e allergiásak.

2012. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg macskanáthás! Vidd el minél előbb, mert ha nem kezelitek időben, akkor örökre ebben fog szenvedni. Egy idő után krónikussá válik a nátha, és más cicát is megfertőzhet.

Vigyázz, mert lehet hogy vírus okozza (van étvágya? Forró a füle? (láznál van ez)? Mert ebbe bele is halhatnak.

De ha eszik, és nincs láza, akkor is vidd el mert bacis fertőzése van, ami magától nem gyógyul. Sok szerencsét!

2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az orvost ajánlom! O biztosan kiváló tanácsokat fog adni!

A kamillás borogatás tényleg jó otlet!

Nem lehet, hogy valami poros helyen csavargott? Mert ettol tusszoghet, és ha a por a szemébe kerul, akkor begyulladhat!

Ha valahol van ilyen hely akkor takarítsd ki, vagy korlátozd meg neki, hogy odamenjen! :)

2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is macskanátha lehet, amit feltétlenül orvossal kell kezeltetni.
2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, főleg ilyen téli időkben szinte lehetetlen.

Több, mint valószínű, hogy macskanáthás. Ami pedig, ha nem kezelik, halálos.

2012. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!