Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Seg. Itsetek légyetek szivesek...

Seg. Itsetek légyetek szivesek? Többi lent

Figyelt kérdés
A macskámnak nagyon bevan gyulladba a füle a doki szerint már nem csak a füle külső része hanem a belső is és így dölöngél ahogy jár(mert ugye a belső fülben van az egynsúlyozú szerv) .Már egy-két éve fájdogált a füle,de anyuék nem vettek neki macska boxot és nem tudtam elvinni dokihoz..Annyira szégyellem magam .Nagyon sokat sírtam már hogy mit tettem szegény cicámmal . Tegnap este elvittem ugye a dokihoz és kapott antibiotikumos szurit 2000 ft-ért .hnap is kell vinnem szurira. Az lenne a kérdésem,hogy valaki járt már így (fülproblémákkal) a cicájával ? Nagyon félek ,hogy nem gyógyul meg mert koszos is neki (gondolom atka) de a doki aztmondta,hogy ha majd a szuri leviszi a gyulladást akkor lehet elkezdeni kipucolni . Vettem neki egy éve fülcseppet,de nem tudtam SEHOGYSEM cseppenetni! Most ha beválik ez a szuri napi háromszor is elkell majd vinnem csöppenteni(csak tartanánk már ott) Annyira szégyellem magam. A cicám bentvan amióta ez a dölönglése van.
2012. jan. 31. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már ne edd magad, így utólag már nem tudsz mit tenni. Majd most elhordod a dokihoz, és reméljük rendbejön. A cicák egyébként nagyon szívós jószágok, hihetetlen dolgokból tudnak felépülni, és egy fülgyulladás (még ha súlyos is) azért nem a vég. Szurkolok nektek! :)
2012. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én olyan szatyorban, és zsákban (nem nylon!) hordtam orvoshoz, amiben kap levegőt. Az antibiotikumtól hamar lemegy a gyulladás, utána pár alkalommal tisztították neki, egymás után azt hiszem három nap, mindennap egy alkalom. És ennyi. Csöppentés nem volt. Azóta rossz mint az őrült, kaparja a bútorokat. Ne félj, semsokára jobban lesz. Pusz, a cicának.
2012. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok ! Oks átadom:D
2012. jan. 31. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem még időben vitted el.

Elég súlyos stádiumban van, de biztosan erős cica : )

Szorítok.

2012. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!