Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű szobamacskát...

Hosszú szőrű szobamacskát szeretnék venni, de sajnos csillagászati áron találtam csak az interneten. Nem vált valaki számára feleslegessé egy aranyos kiscica?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken tucatjával találhatsz "feleslegessé" vált cicákat. Biztos vagyok benne, hogy hosszú szőrű macskát is lelhetsz valamelyik menhelyen.
2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt is találhatsz:

[link]

Töltsd ki magadnak,hogy milyet szeretnél:

[link]

2012. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2012. febr. 5. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő hihetetlen szép és menhelyen van sajnos, de már nem kölyök: [link]
2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár nem annyira hosszú a szőre, de különleges, szép cica, ráadásul mindenképpen szobacica és gazdit keres!

[link]

2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez a vörös tényleg gyönyörű! de fontos lenne számomra hogy kölyök legyen. el gondolkodom azért rajta! :)


és ez a fekete cica is nagyon szép, de rövid szőrű házi macskám már kettő is van, ezért szeretnék egy hosszú szőrű szobacicát is beszerezni! :)

2012. febr. 5. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő sajnos nem kölyök, és balesete volt, nemes cselekedet lenne az örökbefogadása:

[link]

2012. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb mennyit szánnál a megvásárlására? Mert neten nézegetek és kimásolgatom ami olcsóbb, és majd látod.

[link]

[link] (10.000 Ft nem sok érte, és még csak 1 éves)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Bocsi, ha sok olyat küldtem, aminek nem tudod hasznát venni, de arra készült, hogy a hosszú szőrű kölyök cicát, nem sokat fogsz találni ingyen. Amiket linkeltem, nem olyan drágák szerintem, de hátha valamelyik megtetszik :)

2012. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, ki is választottam kettőt és írtam levelet a gazdinak!
2012. febr. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!