Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért hoz mindig...

A macskám miért hoz mindig egeret a lábtörlőre?

Figyelt kérdés
Nem eszi meg, csak otthagyja. Nekem hozza? :D
2012. febr. 6. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-an vagyunk és a lábtörlőn 3 egérke volt :) biztosan nekünk szánta :)))
2012. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Így puncsol a gazdinak...:) Megmutatja neked a zsákmányt!!!
2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg nekem szánja, mert nagyon jól van tartva és lehet, hogy így hálálja meg :) Szinte mindig bent van, csak akkor engedem ki, ha kiakar menni (mondjuk akkor sem szívesen, mert volt már macskám, aki többet nem jött vissza, meg olyan is, akit elütött az autó) Az egérre tuti nem szorul rá, mert annyi konzervet eszik, hogy nagyon kövér így is :)
2012. febr. 6. 20:28
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked viszi :))

Egyszer cicám hazahozott egy bébi egeret, lerakta elém... néz rám a gyönyörű szemeivel, nyávogott. Látta hogy nem tetszik erre beleharapott, rám néz, nyávog. Majd a mancsával elém tolta az egérhullát és közben dorombolt... na a belem majd kifordult, de hogy örüljön kézzel felvettem, akkor boldog volt én meg beleraktam a kukába, majd alaposan kezet mostam :DD

2012. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A szeretetét fejezi ki, megosztja veled a zsákmányát.
2012. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érint a téma, nagy vadásszal élek együtt. XD

Több elméletet is hallottam:

- büszke, és megmutatja, milyen ügyes, nagy vadász.

- a gazdit egy kicsit gügyének nézi, hogy nem tud magának egeret fogni, ezért hoz neki.

- a házban szeretné gyömöckölni, mert ott nyugi van, nem tud sokfelé menekülni az áldozat. De mivel csukva az ajtó, nem jut be, ezért kint mószerolja, míg a nyomorult egér kimúlik.

- hálás, és háláját így mutatja ki. Gazdi ad neki mindenféle jót, hát ő is ad valamit viszonzásképp: de ő csak ilyet tud adni.

- az enyém mindent megszagol, amit eszek, de nem tetszik neki semmi = ő úgy gondolja: gazdi mindig büdöseket eszik, szegény. Hozok már neki valami finomat, hogy tudja, mi a jó. :DDD

2012. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ajándék neked!
2012. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gondolj csak az oroszlánokra : ) A nőstények levadásszák a zsákmányt, majd a család megeszi. Tehát a családtagjának tekint, és meg ne merd sérteni azzal, hogy nem eszed meg! :D
2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!