Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 szép szürke cicám, fiú,...

Cs.dóraa kérdése:

Van 2 szép szürke cicám, fiú, lány. A fiú cicám 2-3 napja nem az alomba végzi el a nagy dolgát inkább a szőnyegre vagy a cserépbe. Mind ez idáig rendesen bele ment az alomba most kezdte el 2napja. Mit lehet tenni ilyenkor van tippetek? Fontos!

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Két macska van hány almos? sajnos lehet nem akar bemenni a másik után. Nekem is két macsekra két almos van bár ők felváltva járnak hol egyikbe hol másikba. Lehet az is hogy nem tiszta már az alom, és végső esetben valami betegség. Vedd sorra...
2012. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 alom van rájuk.köszi a segítséget.
2012. febr. 8. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen ugyanez a helyzet!!!

Két cicám van, egy 2 éves lánymacska, meg egy fél éves fiú cica. Eddig mindketten szobatiszták voltak, közös alomra jártak és ebből nem volt semmi gond, mert rendszeresen és időben cseréltem nekik, szóval mindig volt tiszta almuk.


Újabban a fiú cica viszont inkább a csempére piszkít. Néha belemegy az alomba is, de már ott sem kaparja el maga után a nagydolgát. :S


Eddig mindketten szobatiszták voltak, és szépen végezték a dolgukat. Csak mostanában szokott rá erre a kandúrom, és nem értem, mi lehet az oka? :S

2012. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán amiatt lehet, hogy elérte a fiú az ivarérettséget...
2012. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!