Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska aljas szemét dög?

Minden macska aljas szemét dög?

Figyelt kérdés

Azóta utálom a macskákat, mióta nekünk is van...

Tényleg mindegyik ilyen sunyi gonosz vagy csak ez ?


2012. febr. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Legalábbis az enyémek soha nem voltak azok! Mind a 2 eddigi macskám kedves, ragaszkodó cica volt....

2012. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
83%

Mi bajod van vele?Mit ártott neked?

Nem szemetek egyáltalán.Nekünk sok cicánk volt már, mindnek megvan a maga egyénisége, de ha odafigyelsz, rájössz, hogy a maga módján nagyon sok szeretetet képes adni, és hűségesek is.

Lehet, hogy azért rosszalkodik, mert fel akarja hívni magára valahogy a figyelmet, szeretetet akar, vagy játszani.

2012. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
86%

miért lenne az? ők állatok és a viselkedésének oka van, ezt megkell érteni és figyelni mit miért tesz. amúgy minden macska egyéniség, nincs 2 egyforma. ezért ne utáld, értsd inkább meg a miértjét, és fogadd el, mivel ő nem tud "változni". és nyugodj meg nem dög, és nem gonosz...inkább te ne legyél az.

ennyi erővel meg utálhatnék pl. minden emberi lényt óvoda óta, mert egy emeberkölyök annó megvert

2012. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerek aljas macskákat, csak félrenevelt cicákat. Régen a kutyáktól féltem, ma már rájöttem, hogy a kutyatartókban van a hiba. Téged minősít, ha nem tudod következetesen nevelni a macskádat.
2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
100%
még valami, a macska nem tud beszélni, ezért tetteivel közöl dolgokat. ezért mondom, hogy értsd meg a viselkedését, ehhez türelem, idő és egy kis szakértelem is kell a macskák terén. ismét hangsúlyozom nincs gonosz állat.
2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
9%
igen mind olyan!
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
93%
nem, csak amelyiknek a gazdája is az
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Direkt nem elásni a sz.rt, mindenhova odapisilni, a kaparófa MELLETT az ülőgarnitúrát szétkaparni. Plusz nem hagyja a gyereket aludni, aki ettől igen hisztis. Ha meglátom, elbújik, mert tudja, hogy nem kéne... Mégis mit kéne ezeken szeretnem ?
2012. febr. 21. 09:17
 9/109 A kérdező kommentje:
Úgy látom, itt majdnem mindenki szent és tökéletes :) nos, akkor megadom a címet, el is viheti bármelyikőtök. A félrenevelésről annyit, hogy nem nálam kezdett, én pont hogy jót akartam, de mindennek van határa!
2012. febr. 21. 09:18
 10/109 anonim ***** válasza:
8%
Ez van a macskák már csak ilyenek.hálátlan szemét dögök.nekem is volt amikor elköltöztünk otthagytam.
2012. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!