Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeretik a macskák...

Miért nem szeretik a macskák a citrusfélék illatát?

Figyelt kérdés

Akárhányszor narancsot/mandarint stb. eszek, a macskák fintorognak, hátrahúzzák a fejüket.

Túl erős nekik az illat?


2012. márc. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a domestosnak is erős szaga van, mégis imádják, én viszont attól húzom hátra a fejem.Ilyen a macska ízlés.a macskagyökér szagát is szeretik, pedig az állítólag baromi büdös.
2012. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:

Huh,érdekes,a Domestost nálunk is imádják,amikor felmosok,ott pörögnek,kapdossák a felmosót,ami még rendben is lenne,de folyton rágcsálni,enni akarják,nem is értem,miért...Úgy kell kivenni a szájukból a felmosószalagokat.Nem hiszem el,hogy nem érzik,mennyire erős vegyszer..

Talán az erősen savasabb dolgokat nem csípik?

2012. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lizi 40 ***** válasza:
Citrus félék (ha, megeszik)többnyire mérgező hatással lehetnek rájuk! Valószínűleg automatikus reflex a cicusodnál.
2012. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudtam, hogy mérgező nekik.

A mi cicáink is állandóan kapdosnak a felmosó után :D

2012. márc. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!