Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xL-IU4hd7OU

A cicának semmi baja nem esik és akkor hagyja abba a "tréninget" amikor akarja. :)


2012. márc. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mi ennek az értelme. Ugrabugrál a macska, közben etetik mint az állat, ami nem egészséges. Így akarják tanítani?
2012. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem macskához illő bánásmód.. Ha kutya lenne .. ! az más
2012. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne más? A kutyát is csak hülyére veszik, ha parádéztatják....

Egyébként, sokan nem is sejtik, mennyi mindenre meg lehet tanítani a cicákat. Csak sokkal több türelem kell hozzá. Neeeem, nem azért mert annyira buták. Öntörvényűek és igaz az az állítás, hogy egy macska szeretetéért meg kell harcolni.

2012. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon cukor, és ügyes! nekem tetszik! :) szerintem a macskák is igénylik a szellemi foglalkozást, nem csak a kutyák, hát tessék...! :)
2012. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eFuD7-PchvM&feature=endscreen..


Szerintem legfőképp arra jó, hogy eloszlassa a tévhitet, hogy csak a kutyák betaníthatók. Sajnos kevés ember gondol arra, hogy a filmekben szereplő állatokat is be kellett tanítani.

2012. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ügyes, de valami értelmesebb dologra is meg lehetett volna tanítani :D
2012. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Az elsőknek: Mért akkor minden állat tanítása egészségtelen? :P A macskák ugyanúgy okosak mint a kutyák, de sokkal nehezebb elnyerni a tiszteletüket.


Köszönöm azoknak, akiknek tetszik a videó.


Másra is tanítom, csak ez egy ilyen ugrálós videó. Tud "értelmesebb" trükköket is persze. :)

2012. márc. 11. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a tanítás az egészségtelen, hanem hogy teletömöd táppal.
2012. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam ;)

Am. megvan a reggeli-esti adagja és ha tanítom, akkor annál kevesebbet adok neki. Amúgy nem tömöm, ha már nem kér, akkor vagy jutalom nélkül folytatjuk vagy befejezzük. Volt cicánk, aki addig evett ameddig volt előtte étel, de szerencsére ő nem olyan. :)

2012. márc. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!