Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mit jelez hogyha hullik a...

Az mit jelez hogyha hullik a cica szőre?

Figyelt kérdés

A hasán nagyon sok szőr kihullott, és a jobb mancsán is hullott némi szőr.

Már azon gondolkodunk, hogy varrunk neki ruhát.. Szegénynek csupasz a hasa, sok helyen.


2012. márc. 5. 15:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van jobb dolgod mint engem csesztetni?
2012. márc. 6. 06:46
 12/18 A kérdező kommentje:
Én csak azt szeretném tudni, hogy mik lehetnek az okai, mert lehet van itt olyan akinek a cicájával hasonló gond volt. A többit hagyjuk már..
2012. márc. 6. 06:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezted,hogy mire volt allergiás a cicám. Hát egy fürdetőre
2012. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy ruhes... :( Mindenkeppen orvos kellene neki, mert nem fog megoldodni magatol, csak rosszabb lesz. Ird majd meg, hogy mi volt a baja. Legyszi :)
2012. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tegnap szóltam anyának, hogy hívja már fel az állatorvost. Azt mondta, hogy majd felhívja és csütörtök-pénteken elvisszük hozzá.

Majd leírom a fejelményeket.

2012. márc. 7. 14:05
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem bűntudatod lett? Az volt a cél.
2012. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most miért kell még tovább csesztetni meg buzogni? Elviszik a macskát, és kész.
2012. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na szóval tegnap kijött az állatorvos, mert hát a kutyák miatt ki kellett jönnie és megnézte a cicát is. Azt mondta, hogy korpás, és fürdessük meg samponnal (mármint valamilyen cica samponnal-nem tudom milyennel, anya tudja).
2012. márc. 10. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!