Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gubancos bundával mit lehet...

Gubancos bundával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy hosszúszőrű cicát és annyira gubancos a bundája, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Mit csináljunk? Ha elviszem macskakozmetikushoz tudnak valamit kezdeni vele? Vagy hülyének néznének? Még sosem voltam állatkozmetikusnál, nem tudom, ilyen kéréssel be lehet-e oda állítani. Az se baj ha teljesen leborotválják és majd újranő a szőre, mivel kételm, hogy ezt ki lehetne bogózni. De így nem maradhat, az tuti...
2012. márc. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikus pont azért van, hogy az ilyeneket helyrehozza.

Sajnos ha a hosszú szőrű cicát elhanyagolják ez lesz a vége.

Keress egyet a neten vidd el hozzá, mondd meg neki így kaptátok szegényt.

Ha nem tud vele mit kezdeni leborotválja és újra kinő.

Szomszédom félperzsája is így járt volt egy kis csomó amivel nem tudott mit kezdeni így leborotválták. De utána szépen visszanőtt.

Reméljük nálatok jobb dolga lesz mint eddig.

2012. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nagyon kedves cica és ezek a csomók biztos húzzák a bőrét, nem lehet kényelmes neki. Sajnos a városban csak kutyakozmetikust találtam, úgyhogy utazni fogunk, remélem bírja a kocsikázást. :D
2012. márc. 7. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a nagyim perzsaja jart igy :( Mama nem fesulgette minden nap. Kesobb pedig a csomoktol meg mar nem is lehetett. Levagtuk a bundajat szep rovidre. Tudom nem ez a megoldas, de van ugy, hogy nincs mas hatra :)
2012. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívj fel pár kutyakozmetikust, néhányan értenek a cicákhoz is.

Ha nagyon gubancos, akkor esélyes, hogy csak

2012. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége:

ha nagyon gubancos, akkor lehet, hogy csak géppel lehet lenyírni.

Arra is készülj fel, hogy a kozmetikus - ha másképp nem 'bír' a cicával - akkor bódítást fog kérni.

2012. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cs.dóraa ***** válasza:

Meg kell fürdetni majd le kell vágni a szőréről a gubancot,rövid idön belül vissza nöl a cica szőre...

.

2012. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!