Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha harap a macska, akkorát...

Ha harap a macska, akkorát kell ütni az orrára, hogy fájjon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
elég meglegyinteni, azt is zokon veszi.Ha játék közben, akkor szigorúan rászólni: Nem harap!" és azonnal befejezni a játékot. H atényleg azonnal otthagyod, hamer megtanulja, hoyg ez mit jelent.
2012. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
játék közben nem érzi afájdalmat, illetve érzi, de csak a harci kedvét növeli :I Jobb a megvonás, a játék megvonása, és a kemény szó, vagy taps. A macskák zajérzékenyek.
2012. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zokniszörny ***** válasza:
0%
Tapsolj, vagy emeld fel a hangod, a zajt nem bírják.
2012. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Mikor belém harapott egy nagyobbat én visszaharaptam de csak annyira, hogy megérezze. Először furcsán nézett de aztán rájött hogy a harapás fájdalmat okoz és óvatosabban kezdett harapdálni!
2012. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyerekként rosszat csináltál, akkor téged is orrba vágtak?
2012. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fegyelmezési céllal fájdalmat okozni neki, és teljesen felesleges is, mert nem érti meg az összefüggést. Csak azt a következtetést vonja le belőle, hogy jobb óvakodnia attól, aki bántotta. Én azt szoktam csinálni, hogy ha látom, hogy kap a kezem felé, elrántom, felemelem az ujjam, és erélyesen rászólok, hogy "nem". Ha meg is harap, akkor otthagyom egy időre. Végezetül annyit, hogy nem biztos, hogy teljesen abbahagyja a harapdálást, de azt meg tudja tanulni, hogy gyengéden csinálja, és ne szorítsa a kezedre a fogait. Üdvözlettel, egy állatorvos hallgató
2012. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. 9 éve dolgozom állatorvosként. Ha fájdalmat okozol neki, attól csak harciasabb lesz. Rá lehet koppintani az orrára, de nem fájhat neki. Ha megharap szidd le és ne játssz vele többet, hagyd ott.
2012. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
mi megtanítottuk:"nem karom" és akkor tapintatosan behúzott karommal üt.
2012. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!