Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog még nőni a cicám?

Fog még nőni a cicám?

Figyelt kérdés
1 év 3 hónapos, de még közel sincs akkora mint egy kifejlett macska. Az előző cicám (akit 6 évesen elütött egy autó...) fele annyi idősen is nagyobb volt szerintem, mint a mostani. Mindkettő kandúr.
2009. jún. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A szüleim egyik cicája is kis testű, nem tudom miért.Nem volt esetleg valamilyen betegsége kiskorában? Elég fehérjét kap? Mert csak attól fejlődik az izom. Bár a szüleim cicája sztem azért ilyen kis testű, mert nem kap elég fehérjét, kutya kajával etetik. Sokszor mondtam, hogy ez nem jó neki, amikor itthon vagyok, veszek nekik rendes macska kaját.
2009. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 1 éves cicánk van és akkora, mint féléves korába. Engem mondjuk nem zavar, mert sokkal cukibb. Meghát lehet, hogy a tiéd is ilyen fajta.
2009. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisebb korában volt egy kis baj a szemével de semmi egyéb, csak csöpögtetni kellett bele. Szerintem elég fehérjét kap, de igaz hogy mostanában (kb. egy hónapja) mi is kutyakaját adunk neki, de emellet kap maradékot, meg szokott fogni egeret, madarat is. Mi amúgy azért adunk neki kutyakaját mert anyám nem vesz macskának valót, mert azt mondja sokkal drágább. De mondom, ez kb. egy hónapja van így, de addig se nőtt "rendesen". Amúgy szerintem sem olyan nagy baj ha pici marad (de azért egy kicsit még nőhetne) legalább tovább él, mert nem fog állandóan másokkal harcolni, inkább feladja és elfut.
2009. jún. 13. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: igen nagyon ismerős a hejzet. 12/L vagyok és nálunk is pont így van. A zsebpénzemből veszek Whiskast. De hát így sok mindenről lemondok és sokszor nagyon rossz, dehát ez van!
2009. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kutyakajával eteted, akkor hamarosan a kis termete lesz a legkisebb problémája. Nem kell neki feltétlenül Whiskas, de a kutyakaja csak árt. Ha majd lebetegszik, anyukád gondolom orvoshoz sem lesz hajlandó elvinni...

Ne a macska egészségén spóroljatok!

2009. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!