Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretném a macskám megfürdetn...

Julcsi57 kérdése:

Szeretném a macskám megfürdetni és levágni pár helyen az összegubancolódott szőrét. Mit lehet tenni, hogy engedje? Van valami nyugtatószer, ami szabadon beszerezhető?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el kozmetikushoz.
2012. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd olyan állatorvoshoz ahol van kozmetika is!!!

NEHOGY elkezd ollóval vagdosni mert belevágsz!

Otthon csak úgy nem nyugtatózzuk a macskát,egyébként egy kozmetikusnak engedni fogja nyugtató nélkül is!

2012. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kozmetikus nekem is eszembe jutott, csak kiadás nélkül szerettem volna megúszni. Egyébként mennyibe kerülhet egy macskakozmetika?
2012. márc. 20. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a spánielünk 5e szokott lenni, macska sztem kijön 2eből.
2012. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hol élsz :)? Nekem nyírás-fürdés-szárítás 2500.Én mindig ott vagyok a cicámmal,de tapasztalat ha vadállatod van az a kozminak altatás nélkül tűr mindent.
2012. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne megtudni, hogy mit tud a kozmetikus, hogy neki hagyja magát kutya is , macska is. Pedig idegen számukra.
2012. márc. 21. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ez az :) A kozmi nekik idegen,nem a gazdi akivel mindent lehet.
2012. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!